ACTIVA Cheops/

11999 Kč

ACTIVA Cheops/ od oblíbené společnosti Activa - tento artikl nakupujte v úžasné akci za 11999 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TPZR
Do obchodu

Popis

Activa

Tepelný plynový zářič Activa Cheops

 

Venkovní tepelný zářič pyramidovitého tvaru v atraktivním nerezovém provedení s žáruvzdornou skleněnou trubicí pro vedení ohně. Plápolající plamen uvnitř speciální skleněné trubice je fascinujícím designovým doplňkem. Kolem skleněné trubice je umístěn rám s ochranou mřížkou. Zářič je výborně využitelný pro zvýšení tepelné pohody za chladného počasí ve venkovním prostředí nebo dobře větraných prostorech - např. vytápění altánů, zahradních restaurací, teras, pergol či předzahrádek. 

Zářič je vyroben z kvalitního materiál. Skleněná trubice je německé výroby Shott-Duran. Zářič je vybaven kolečky pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Plynový zářič je dodáván včetně příslušenství, tedy vč. připojovací hadice a redukčního ventilu.

Topidlo stačí jednoduše napojit na 10 kg PB láhev, kterou uschováte ve stojanu topidla (alternativně lze použít i 5 kg PB lahev, ale je třeba ji podložit nehořlavým materiálem, kvůli délce spojovací hadice). Zářič je vybaven termoelektrickým PIEZO zapalováním (elektrická jiskra). Kvůli bezpečnosti je topidlo vybaveno pojistným ventilem, který zastaví přívod plynu při převržení topidla.

Kolem zářiče (nad ním i do stran) musí být z bezpečnostních důvodů prostor minimálně jednoho metru od hořlavých materiálů.

 

Technické parametry

- Regulovatelný výkon 5 - 10,5 kW

- Velikost reflektoru: cca 46,5 x 46,5 cm

- Váha: cca 26 kg

- Výška: cca 220 cm

- Zdroj energie: PB lahev 10 kg

- Spotřeba plynu: 0,8 kg/h (při maximálním výkonu)

- Bezpečnostní ventil (pro případ pádu topidla)

- Elektrické PIEZO zapalování

- CE certifikace

Parametry produktu ACTIVA Cheops/

  • Název: ACTIVA Cheops/
  • Cena: 11999 Kč
  • Výrobce: Activa
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce