ADC Blackfire Blafuj

214 Kč

ADC Blackfire Blafuj od výrobce ADC Blackfire - tento artikl nepropásněte extra výhodně za 214 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ADC-SCH88802
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

Karetní hra Blafuj

 

Blafovací karetní hra s obrázky zvířátek. Oblafni své spoluhráče a možná, že vyhraješ! Hráči se snaží "podstrčit" ostatním co nejvíce svých karet. Hráč nabízí jedno ze svých zvířátek jakémukoliv protihráči, přičemž samozřejmě neukáže, jaké zvířátko na kartě opravdu je. Může tedy říkat pravdu nebo blafovat o obsahu nabízené karty. Tomu hráči, který špatně odhadne svého protihráče, daná karta připadne.

První hráč, který získá 4 karty se stejným zvířátkem, nebo v okamžiku, kdy by měl nějakou kartu nabídnout svým protihráčům, ale již žádnou v ruce nemá, prohrává.

Obsah:

- 64 karet - 8 různých obrázků v 8 barvách

- pravidla hry

UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení.

Obal není hračka, před použitím produktu ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.Kompletně v českém a slovenském jazyce.

UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části - nebezpečí udušení. Obal není hračka, před použitím produktu ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

- Vhodné pro děti od 8 let

Parametry produktu ADC Blackfire Blafuj

  • Název: ADC Blackfire Blafuj
  • Cena: 214 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce