ADC Blackfire Ďábelský profesor a Citadela času

749 Kč

ADC Blackfire Ďábelský profesor a Citadela času originální od labelu ADC Blackfire - tento artikl nepropásněte s extra slevou za 1099 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ADC-FFRCOTCZ01
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

Stolní hra Ďábelský profesor a Citadela času

 

Dobrodružná hra, ve které hráči musí zachránit nejslavnější světové poklady z tajemného hradu ďábelského profesora. Ďábelský profesor postavil stroj času a ukradl některé z nejznámějších historických pokladů - a hráči je musíte zachránit! Ukryl je ve svém přízračném hradě a zabezpečil pomocí pastí a množství zlověstných zařízení.

Hráči se budou muset spojit s dobrodruhy, proniknout do jeho sídla a poklady zachránit! Přitom budou muset vše pečlivě plánovat, využívat jedinečné schopnosti, odemykat dveře, deaktivovat pasti a hlavně se nenechat ďábelským profesorem přistihnout! Nejdůležitější je ale pracovat společně! Dokážete zachránit Monu Lisu, Rossetskou desku a Excalibur před tím, než bude pozdě, nebo budou tyto artefakty nedozírné ceny navždy ztraceny? Závod začíná!

Obsah balení

- 1 herní plán

- 5 karet postav

- 42 karet

- 6 figurek

- 6 značek pokladů

- 1 ukazatel hodin

- 18 dveří

- 18 žetonů pokladů

- 12 žetonů spínačů

- 3 kostky

Vhodné pro děti od 8 let.

Parametry produktu ADC Blackfire Ďábelský profesor a Citadela času

  • Název: ADC Blackfire Ďábelský profesor a Citadela času
  • Cena: 749 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce