ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy Fantasy Flight Games

ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy

1299 Kč

ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy od oblíbené značky Fantasy Flight Games - tento produkt obchodujeme v neopakovatelné akci za 1299 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
SKU: MB-FDJ04CZ
Do obchodu

Popis

Fantasy Flight Games

Descent - Labyrint zkázy Druhá edice

 

Desková hra, která sebou přináší zábavu, napětí a v neposlední řadě především tajemství a souboje. Terrinoth, neobjevené město, které nabízí hráčům  napínavé výpravy do trosek zapomenutého města, je jistotou úchvatného dobrodružství ve světě fantasy. Druhá edice oblíbené hry Descent přináší přepracovaný systém souvislé kampaně a mnohem jednodušší pravidla, která jsou soustředěna na přehlednější boj. V rámci příběhu shromažďujete především moc, vylepšujete své hrdiny a vaší snahou je pronásledovat hrůzná stvoření spletitým bludištěm divočiny a rozbořenými stavbami. Prozkoumejte pravidla hry a pusťte se do objevování! 

Obsah balení: pravidla hry, 1 almanach dobrodružství (48 stran), 4 plastové figurky hrdinů, 13 figurek nestvůr, 2 zelené kostky, 3 stojánky, 4 tabulky hrdinů, 43 karet specializací, 21 karet předmětů, 4 karty stavů, 3 karty rekvií, 6 karet dovedností spojenců, 19 karet vládce zla, 8 karet nestvůr, 5 karet velitelů, 2 karty spojenců, 8 karet setkání, 4 přehledové karty, 18 mapových dílů, 91 kartonových žetonů.

- Vhodné pro děti od 14 let

- Počet hráčů: 2 - 5

- Délka hry: 2 - 3 hodiny

Parametry produktu ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy

  • Název: ADC Blackfire Descent: Labyrint zkázy
  • Cena: 1299 Kč
  • Výrobce: Fantasy Flight Games
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce