ADC Blackfire Descent: Výpravy do temnot Fantasy Flight Games

ADC Blackfire Descent: Výpravy do temnot

2199 Kč

ADC Blackfire Descent: Výpravy do temnot s jakostní značkou Fantasy Flight Games - tento artikl pořizujte ve výprodejové akci za 2199 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
SKU: MB-FDJ01CZ2017
Do obchodu

Popis

Fantasy Flight Games

Descent - Výpravy do temnot

 

Desková hra, která sebou přináší zábavu, napětí a v neposlední řadě především tajemství a souboje. Podzemí, které nabízí hráčům statečné hrdiny, strašné nestvůry, mocné relikvie a především napínavé výpravy je jistotou úchvatného dobrodružství ve světě fantasy. Druhá edice oblíbené hry Descent přináší přepracovaný systém souvislé kampaně a mnohem jednodušší pravidla, která jsou soustředěna na přehlednější boj. V rámci příběhu shromažďujete především moc, vylepšujete své hrdiny a připravujete se na finální střetnutí se tím největším zlem, kterého lze v podzemním světě dosáhnout. Prozkoumejte pravidla hry a pusťte se do objevování! 

Obsah balení: pravidla hry, 1 almanach dobrodružství, 8 plastových figurek hrdinů, 31 figurek nestvůr, 9 speciálních kostek, 7 stojánků, 8 tabulek hrdinů, 1 svazek tabulek kampaně, 84 karet specializací, 34 karet předmětů, 16 karet stavů, 12 karet hledání, 6 karet rekvií, 40 karet vládce zla, 18 karet nestvůr, 12 karet velitelů, 10 karet setkání, 4 přehledové karty, 48 mapových dílů, 45 žetonů zranění, 35 žetonů únavy, 7 dveří, 16 žetonů hrdinů, 9 žetonů hledání, 6 žetonů velitelů, 10 žetonů cílů, 8 žetonů vesničanů, 20 žetonů stavů, 1 žeton oživlé mrtvoly

- Vhodné pro děti od 14 let

- Počet hráčů: 2 - 5

- Délka hry: 2 - 3 hod

Parametry produktu ADC Blackfire Descent: Výpravy do temnot

  • Název: ADC Blackfire Descent: Výpravy do temnot
  • Cena: 2199 Kč
  • Výrobce: Fantasy Flight Games
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce