ADC Blackfire Dixit ADC Blackfire

ADC Blackfire Dixit

799 Kč

ADC Blackfire Dixit od top výrobce ADC Blackfire - toto zboží si můžete koupit v úžasné akci za 799 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MB-ASDIX01CZ
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

Desková hra Dixit

 

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované.

Jeden z hráčů se stane vypravěčem - vybere si tajně jednu kartu z ruky a na základě jejího obrázku řekne nějaký příběh, třeba i jednu větu, jedno slovo nebo zvuk, které se pojí k této kartě. Ostatní hráči se pokusí najít mezi svými kartami tu, která nejlépe vystihuje vypravěčův příběh. Poté všichni hráči včetně vypravěče dají karty lícem dolů na hromádku na stůl, karty se zamíchají a vyrovnají lícem nahoru do řadu. Hráči pak skrytě tipují, která karta je vypravěče a nejlépe tak vystihuje řečený příběh. Hráči, kteří správně tipovali a vypravěč obdrží za každé správné určení karty body. Správné odpovědi jsou hodnoceny posunováním dřevěných králíčků - figurek - po bodovací stupnici, která je vtipně umístěna uvnitř krabice od hry. Vypravěčem se pak stává další hráč v pořadí a kolo se opakuje. Vítězem je pak ten hráč, který získá na konci hry nejvíce bodů.

Hlavní vtip hry je v tom, aby hráč správně určil, jak podrobně svou kartu popsat. Příliš lehký nebo naopak příliš těžký popis mu totiž přinese méně bodů, protože příliš málo nebo naopak příliš mnoho hráčů uhodne správné řešení.

- Hra je vhodná i pro děti, kterým rozvíjí fantazii

- Kompletně v češtině!

- Délka hry: 30 minut

- Počet hráčů: 3 - 6 

- Doporučený věk: 8+

 

Herní součásti

- 1 pravidla

- 1 krabice s počítací stupnicí

- 84 karet s netradičními ilustracemi

- 36 hlasovacích žetonů

- 6 dřevěných králíčků

 

Parametry produktu ADC Blackfire Dixit

  • Název: ADC Blackfire Dixit
  • Cena: 799 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce