ADC Blackfire Escape Room: úniková hra pro 2 hráče

334 Kč

ADC Blackfire Escape Room: úniková hra pro 2 hráče od oblíbené společnosti ADC Blackfire - tento artikl je v tento okamžik v neopakovatelné akci za 334 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ADC-IGIER003CZ
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

ESCAPE ROOM 2 pro 2 hráče

 

Zachovejte chladnou hlavu v boji s časem! Z pohodlí domova zažijte vzrušení, které znáte z únikových her ze skutečného života! Během této nervy drásající verze oblíbené stolní hry Escape Room: úniková hra pro dva hráče budete muset společně odhalit skryté indicie a použít je pro řešení náročných hlavolamů. Je to neustálý závod s časem, ve kterém máte 60 minut na dokončení. V této hře vyhráváte i prohráváte společně. Spolupráce je jediný způsob, jak uspět. Pokud jste si ještě nikdy únikové hry nevyzkoušeli, připravte se na neopakovatelný zážitek. Když se člověk baví, 60 minut uteče jako voda!

Scénář Vězeňský ostrov:

Konečně nastal čas. Berete do ruky zapalovač po dozorci, kterého jste právě přemohli, a symbolicky podpalujete pečlivě připravený únikový plán. Oheň spouští požární poplach. Cesta ke svobodě začíná!

Scénář Ústav:

Vaše přítelkyně Diana vám z ústavu pro choromyslné se zvýšenou ostrahou poslala dopis, že se jí chystají provést děsivý zákrok, lobotomii. Když ho podstoupí, její chování se navždy změní. Rozhodnete se proto vyrazit za její záchranou. Stihnete to ale včas?

Obsah balení:

- Dekodér nápověd

- Průvodce ke každému scénáři

- Seznamovací hra: Únos

- Scénář 1: Vězeňský ostrov

- Scénář 2: Ústav

Parametry produktu ADC Blackfire Escape Room: úniková hra pro 2 hráče

  • Název: ADC Blackfire Escape Room: úniková hra pro 2 hráče
  • Cena: 334 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce