ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa

1199 Kč

ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa od top značky ADC Blackfire - tento produkt máte po jednoduché objednávce výhodně za 1199 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ADC-DOW722802
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

Jízdenky, prosím! Evropa

 

Veleúspěšná stolní hra o stavbě železnic po celé Evropě. Jízdenky, prosím! postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Evropě - čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry - neexistuje totiž nic příjemnějšího, než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

Když k jednoduchým pravidlům popisujícím velmi zábavnou hru přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč hra získala mnoho ocenění a proč se celosvětově prodalo více než 6 milionů kopií hry ze série Jízdenky, prosím! (Ticket to Ride).

Obsah balení:

- 1 herní plán

- 240 barevných vagónů

- 158 herních karet

- herní žetony

- 15 budov nádraží

- pravidla

Parametry produktu ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa

  • Název: ADC Blackfire Jízdenky, prosím! Evropa
  • Cena: 1199 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce