ADC Blackfire Sid Meier’s Civilization: Nový úsvit

1399 Kč

ADC Blackfire Sid Meier’s Civilization: Nový úsvit od top značky ADC Blackfire - tento hit můžete sehnat výhodně za 1399 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ADC-FCIV01CZ
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

Civilizace: Nový úsvit

 

Úspěšná videoherní série v podobě strategické deskové hry. V této rychlé a přístupné adaptaci vedou hráči své národy v honbě za územím, technologiemi a hru měnícími divy světa. Sid Meier's Civilization: Nový úsvit je strategická desková hra, ve které se 2 - 4 hráči zhostí rolí vůdců některých z historicky nejvýznamnějších civilizací. V průběhu hry se budete snažit rozšířit své území, získat nové technologie a vybudovat největší divy lidstva. V závěru se jedna z civilizací pozvedne nade všechny ostatní a zanechá svou nesmazatelnou stopu v historii.

Odehrát jedno kolo je stejně snadné, jako vyložit jednu kartu, ale zvolit vhodnou kartu z pěti dostupných je záležitost promyšlené strategie. Můžete vyslat karavany k navázání diplomatických vztahů se sousedy nebo je rozdrtit mocnou vojenskou sílou. Můžete rozšířit dosah vaší kultury nebo vyzkoumat vylepšené verze vlastních karet. Své úsilí můžete směřovat k zakládání nových měst nebo k budování mocných divů světa. S náhodnými úkoly a nádherně zpracovanou variabilní mapou nejsou žádné dvě hry stejné!

Parametry produktu ADC Blackfire Sid Meier’s Civilization: Nový úsvit

  • Název: ADC Blackfire Sid Meier’s Civilization: Nový úsvit
  • Cena: 1399 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce