Alexander Horký brambor

323 Kč

Alexander Horký brambor s pečetí kvality Alexander - tento produkt dodáváme v úžasné akci za 323 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MPK-35A2139
Do obchodu

Popis

Alexander

Hra Horký Brambor

 

Neskutečně živá zábava s jednoduchými pravidly, kterou musíš zažít na vlastní kůži. Rodinná zábava v emotivní hře pro 2-8 hráčů od 8 let do 99 let. Odpovídej rychle a zbav se brambory dřív než dojde čas!

Kdo z Vás dokáže rychle přemýšlet pod časovýcm tlakem? Připravte se, protože teď to zjistíte! V této stolní hře máte jen pár okamžiků na nalezení správné odpovědi na otázku a přehození Horkého bramboru dalšímu protihráči. Zbavte se brambory, než vám uplyne čas a spálíte se! Odpovídejte rychle, házejte přesně, chytejte pečlivě a sami nespadněte na spodní okraj hrací desky. Skvělá zábava pro celou rodinu bez ohledu na věk!

 

Jak se hraje:

Před přečtením otázky roztočíte káču, která měří čas na odpovědi. Dokud se točí, musí všichni odpovídat na stejnou otázku. Ale pozor! Odpovědi se nesmí opakovat a musí dávat smysl. Jakmile se káča zastaví, tak hráč, u kterého zůstala brambora, prohrál herní kolo a postoupí o jedno kolo dále ve své cestě přes rozpálený gril.

Ten kdo jako první přejde až na okraj grilu se spálí a ve hře končí. Kdo zůstane poslední - ten vyhrává!

 

Balení obsahuje:

Hrací deska - 1 ks, horký brambor - 1 ks, karty s otázkami - 165 ks, barevné figurky - 8 ks, Káča - 1 ks, český a slovenský návod ke hře, (možnost stažení časové apliakce na mobil. telefon)

Parametry produktu Alexander Horký brambor

  • Název: Alexander Horký brambor
  • Cena: 323 Kč
  • Výrobce: Alexander
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce