Bazén Bestway Fast Set Ratan 4,57 x 1,07 m bez filtrace

3899 Kč

Bazén Bestway Fast Set Ratan 4,57 x 1,07 m bez filtrace s pečetí kvality Bestway - tento artikl doporučujeme v úžasné akci za 4499 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 57372-bf
Do obchodu

Popis

Bestway

Nadzemní bazén Bestway Fast Set Ratan 4,57 x 1,07 m bez filtrace

 

Samonosný nadzemní bazén s ratanovým potiskem pro povrchovou montáž. Vyroben z 3x zesíleného laminovaného PVC s nafukovacím horním okrajem - lemem. Stačí pouze nafouknout horní lem a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody se postará o zbytek a bazén se sám postaví. Vypouštění není díky vypouštěcímu ventilu žádný problém. Kompletní balení včetně kvalitní kartušové filtrace, bazénových schůdků, krycí plachty a podložky pod bazén.

- Bazén je připraven k napuštění do 10 minut

- Balení včetně vešekrého příslušenství

- Velmi pěkné a kvalitní zpracování

- Objem bazénu 12.362 l vody při 80% napuštění

- Praktický vypouštěcí ventil

- Provedení ratan - potisk bazénové folie

 

Bazény Bestway Fast Set

Bazény Fast Set je mnohem snadnější rozložit, než bazény s pevnou kovovou stěnou. Uložení bazénu mimo sezonu je tak snadné a prodlouží jeho životnost.

Zesílená konstrukce bazénů Fast Set má super pevné stěny, které jsou vyrobeny ze tří samostatných vrstev materiálu pro velké zatížení a trvanlivost: dvě vnější vrstvy z obzvlášť silného PVC jsou laminované k vnitřní vrstvě z polyesteru pro extra zesílení. Materiál se nepoškodí benzínem, olejem ani slanou vodou. Je vysoce odolný proti otěru, nárazu a slunečnímu svitu.

 

V tomto balení obdržíte POUZE BAZÉNOVOU FÓLII

Součástí balení není filtrace ani žádné příslušenství (tedy ani schůdky, podložka, krycí plachta, kartušová filtrace, nebo průchodky).

Parametry produktu Bazén Bestway Fast Set Ratan 4,57 x 1,07 m bez filtrace

  • Název: Bazén Bestway Fast Set Ratan 4,57 x 1,07 m bez filtrace
  • Cena: 3899 Kč
  • Výrobce: Bestway
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce