Belatrix Relax 140

13999 Kč

Belatrix Relax 140 s trendy značkou Belatrix - tento produkt dodáváme extra levně za 13999 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: PH050015G
Do obchodu

Popis

Belatrix

Nafukovací vířivka Belatrix Relax 140

 

Dalším skvělým prodejcem nafukovacích vířivek, kterého naleznete v naší nabídce je společnost Belatrix. Přináší designové a velmi kvalitní vířivky, které vás jednoduše nadchnou svou velmi rychlou instalací a také jednoduchostí. Jedná se o velmi kompaktní vířivky s luxusním designem.

Vířivky od firmy Belatrix prošly vývojem a inovacemi za 20 let existence firmy a zkušenosti firmy Belatrix s výrobou nafukovacích vířivek jsou tak jednoznačné. Díky těmto zkušenostem jsou vířivky vyráběny z kvalitního laminovaného PVC, které je příjemné na dotek, ale i na pohled. Díky dlouhému vývoji výroby jsou vířivky vyráběny s komorovou strukturou, která jim dodává pevnost, odolnost a její prostorová úspornost vás přesvědčí o tom, že jí lze instalovat kdekoliv.

Vířivky jsou vybaveny integrovaným ohřevem, který dokáže vyhřát teplotu vody až na 42°C. Samozřejmostí je nastavení libovolní teploty dle toho, jakou koupel si zrovna chcete užít. Zda-li to bude uvolňující koupel s teplotou vody cca 38°C nebo horká koupel s teplotou vody až 42°C. Maximální pohodlí a jednoduchost zajišťuje také věstavěný napájecí - pack, který garantuje maximální rychlost a jednoduchost instalaci této vířivky.

Perlinková masáž je pro lidské tělo jednoznačným přínosem a řada lékařských studií doporučuje masážní vířivé vany. Po náročném dni v práci nebo po sportovním výkonu jistě oceníte relaxaci v teplé vodě s perlinkovou masáží. Bublinky dodávají svalům lepší látkovou výměnu a prokrvují a masírují jednotlivé části těla. 

 

Paramertry vířivky:

- Počet osob: 6 osob

- Rozměr: 185 x 185 cm

- Výška: 65 cm

- Počet vzduchových trysek: 130

- Objem vody: cca 930 litrů

- Hmotnost: 29 kg

- Napájení: 220-240V / 50Hz

- Ohřev vody: 1200 W

- Výkon bublinkové masáže: 600 W

- Integrovaný digitální panel

- Rychlost ohřevu vody: 1,5 °C/hod

- Maximální teplota: 42°C

- Výkon filtrace: 1880 l/h, kartušový filtr s krycí textílií

 

Vlastnosti mobilní vířivky:

- Kvalitní laminované PVC o síle 0,6 mm, 24 kalibr K80 stálé PVC

- Vrchní kryt se zipem z polyester laminovaného PVC s ALU termofólií

- Vnější ochranný kryt z polyester laminovaného PVC

- Výkoná filtrační pumpa pro čistotu a nezávadnost vody ve vířivce

- Systém samonafukování vířivky

- Přezky pro bezpečnost

 

Obsah balení:

Vířivka, ochranný termokryt s uzamykatelnými přezkami, izolační podložka, 1 x kartušový filtr s předfiltrační textili, SPA opravná sada.

Parametry produktu Belatrix Relax 140

  • Název: Belatrix Relax 140
  • Cena: 13999 Kč
  • Výrobce: Belatrix
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce