Bestway Bazén Fast Set 4

Bestway Bazén Fast Set 4,57 x 1,22 m - 57289

5499 Kč

Bestway Bazén Fast Set 4,57 x 1,22 m - 57289 od populárního výrobce Bestway - toto zboží si můžete nechat poslat v jedinečné akci za 5499 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 57289
Do obchodu

Popis

Bestway

Nadzemní bazén Bestway Fast Set 4,57 x 1,22 m s kartušovou filtrací a příslušenstvím

 

Samonosný nadzemní bazén pro povrchovou montáž. Vyroben z 3x zesíleného laminovaného PVC s nafukovacím horním okrajem - lemem. Stačí pouze nafouknout horní lem a bazén napustit vodou. Stoupající sloup vody se postará o zbytek a bazén se sám postaví. Vypouštění není díky vypouštěcímu ventilu žádný problém. Kompletní balení včetně kvalitní kartušové filtrace, bazénových schůdků a krycí plachty.

- Bazén je připraven k napuštění do 10 minut

- Balení včetně kartušové filtrace, bazénových schůdků a krycí plachty

- Kvalitní kartušová filtrace s výkonem 3.028 l/h

- Velmi pěkné a kvalitní zpracování

- Objem bazénu 13.807 l vody při 80% napuštění

- Praktický vypouštěcí ventil

 

Bazény Bestway Fast Set

Bazény Fast Set je mnohem snadnější rozložit, než bazény s pevnou kovovou stěnou. Uložení bazénu mimo sezonu je tak snadné a prodlouží jeho životnost.

Zesílená konstrukce bazénů Fast Set má super pevné stěny, které jsou vyrobeny ze tří samostatných vrstev materiálu pro velké zatížení a trvanlivost: dvě vnější vrstvy z obzvlášť silného PVC jsou laminované k vnitřní vrstvě z polyesteru pro extra zesílení. Materiál se nepoškodí benzínem, olejem ani slanou vodou. Je vysoce odolný proti otěru, nárazu a slunečnímu svitu.

 

V tomto balení obdržíte BAZÉNOVOU FÓLII + KARTUŠOVOU FILTRACI + BAZÉNOVÉ SCHŮDKY + KRYCÍ PLACHTU

Kartušová filtrace je dodávána včetně příslušenstvní (filtrační vložka, hadice, vývody). Pro správný chod filtrace je třeba filtrační vložku (patronu) každých cca 2 - 6 týdnů vyměnit a během používání pravidelně čistit např. vodou.
Součástí balení je kompletní příslušenství pro bazén: kartušová filtrace, krycí plachta a bezpečnostní bazénové schůdky.

Parametry produktu Bestway Bazén Fast Set 4,57 x 1,22 m - 57289

  • Název: Bestway Bazén Fast Set 4,57 x 1,22 m - 57289
  • Cena: 5499 Kč
  • Výrobce: Bestway
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce