Bestway Bazén Steel Pro Frame 3

Bestway Bazén Steel Pro Frame 3,05 x 0,76 m - 56406

2199 Kč

Bestway Bazén Steel Pro Frame 3,05 x 0,76 m - 56406 originální od labelu Bestway - tento artikl čeká na vás za mimořádně nízkou cenu 2199 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 56406
Do obchodu

Popis

Bestway

Bazén s kovovou konstrucí Bestway Steel Pro MAX 3,05 x 0,76 m bez filtrace a příslušenství

 

Nadzemní bazén s nerezovou kovovou konstrukcí pro povrchovou montáž. Vyroben z 3x zesíleného laminovaného PVC s pevným dnem. Stačí jen postavit konstrukcí a bazén napustit vodou. Vypouštění není díky vypouštěcímu ventilu žádný problém. Bazén vybavený patentovaným systémem FrameLink System - T-konektory vytvořené na zakázku poskytují konzistentní připojení rámů, zabraňují korozi kov na kovu a mají doplňkové nástroje, jako jsou držáky na nápoje, zábavné přihrádky atd.

- Bazén je připraven k napuštění do 20 minut

- Pevná nerezová kovová konstrukce

- Velmi pěkné a kvalitní zpracování

- Objem bazénu 4.678 l vody při 90% napuštění

- Praktický vypouštěcí ventil

- Balení obsahuje 2 držáky nápojů

 

Bazény Bestway Steel Pro MAX

Bazény Steel Pro mají nosnou kovovou konstrukci, která zvyšuje pevnost a odolnost bazénu a je odolná vůči rzi. Verze MAX má trubky konstrukce vybaveny systémem Seal & Lock, který umožňuje jednoduché a bezpečné sestavení. Díky pružné konstrukci jsou tyto bazény vhodné pro rodiny s dětmi. 

Zesílená folie bazénů Steel Pro MAX má super pevné stěny, které jsou vyrobeny ze tří samostatných vrstev materiálu pro velké zatížení a trvanlivost: dvě vnější vrstvy z obzvlášť silného PVC jsou laminované k vnitřní vrstvě z polyesteru pro extra zesílení. Materiál se nepoškodí benzínem, olejem ani slanou vodou. Je vysoce odolný proti otěru, nárazu a slunečnímu svitu.

 

V tomto balení obdržíte POUZE BAZÉNOVOU FÓLII + KOVOVOU KONSTRUKCI

Součástí balení není filtrace ani žádné příslušenství (tedy ani schůdky, podložka, krycí plachta, kartušová filtrace, nebo průchodky).

Parametry produktu Bestway Bazén Steel Pro Frame 3,05 x 0,76 m - 56406

  • Název: Bestway Bazén Steel Pro Frame 3,05 x 0,76 m - 56406
  • Cena: 2199 Kč
  • Výrobce: Bestway
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce