Bestway Rattan s konstrukcí 4

Bestway Rattan s konstrukcí 4,27 x 1,07 m 56664

10999 Kč

Bestway Rattan s konstrukcí 4,27 x 1,07 m 56664 s pečetí kvality Bestway - tento artikl je tady pro vás s extra slevou za 10999 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 56650
Do obchodu

Popis

Bestway

Bazén Bestway Power Steel Deluxe 4,27 x 1,07 m Rattan s filtací a příslušenstvím

 

Nadzemní bazén s nerezovou kovovou konstrukcí pro povrchovou montáž. Atraktivní vzhled s imitací ratanu. Vyroben z 3x zesíleného laminovaného PVC s pevným dnem. Stačí jen postavit konstrukcí a bazén napustit vodou. Vypouštění není díky vypouštěcímu ventilu žádný problém. Kompletní balení včetně kvalitní kartušové skimmerové filtrace, bazénových schůdků, krycí plachty.

- Bazén je připraven k napuštění do 20 minut

- Balení včetně skimmerové filtrace, bazénových schůdků a krycí plachty

- Kvalitní kartušová skimmerová filtrace Flowclear Skimatic s výkonem 2.574 l/h

- Pevná nerezová kovová konstrukce

- Objem bazénu 13.030 l vody při 90% napuštění

- Praktický vypouštěcí ventil

 

Bazény Bestway Power Steel

Bazény Power Steel mají zesílenou nosnou kovovou konstrukci, která zvyšuje pevnost a odolnost bazénu. Díky pružné konstrukci jsou tyto bazény vhodné pro rodiny s dětmi.

Extra silná folie bazénů Power Steel má super pevné stěny, které jsou vyrobeny ze tří samostatných vrstev materiálu pro velké zatížení a trvanlivost: dvě vnější vrstvy z obzvlášť silného PVC jsou laminované k vnitřní vrstvě z polyesteru pro extra zesílení. Materiál se nepoškodí benzínem, olejem ani slanou vodou. Je vysoce odolný proti otěru, nárazu a slunečnímu svitu.

 

V tomto balení obdržíte BAZÉNOVOU FÓLII + BAZÉNOVOU KONSTRUKCI + SKIMMEROVOU FILTRACI + BAZÉNOVÉ SCHŮDKY + KRYCÍ PLACHTU

Kartušová filtrace Flowclear Skimatic je dodávána je včetně filtrační vložky. Pro správný chod filtrace je třeba filtrační vložku (patronu) každých cca 2 - 6 týdnů vyměnit a během používání pravidelně čistit např. vodou..

Součástí balení je kompletní příslušenství pro bazén: krycí plachta, skimmerovou filtraci a bezpečnostní bazénové schůdky.

Parametry produktu Bestway Rattan s konstrukcí 4,27 x 1,07 m 56664

  • Název: Bestway Rattan s konstrukcí 4,27 x 1,07 m 56664
  • Cena: 10999 Kč
  • Výrobce: Bestway
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce