Campingaz 4 Series DH Classic EXSD

16499 Kč

Campingaz 4 Series DH Classic EXSD od top výrobce Campingaz - tento produkt prodáváme levně za 16499 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2000033738
Do obchodu

Popis

Campingaz

Gril Campingaz 4 Series Dual Heat Classic EXSD

Kontaktní plynový gril Campingaz 4 Series DH Classic EXSD se čtyřmi trubkovými hořáky a bočním hořákem. Grilovací plocha je rozdělená na 2 nezávislé poloviny, které lze velmi snadno spojit do jedné velké grilovací plochy. Grilovací plocha je rozdělena na litinový Culinary Modular rošt a litinový tál. Gril je vybaven ocelovou odjímatelnou přepážkou ve víku i v grilovací vaně. Grilovací rošt Culinary Modular je vhodný pro snadnou přípravu pizzy, marinované drůbeže, paelly či asijských pokrmů na pánvi wok. InstaClean TM systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu každé poloviny tohoto grilu a vy tak můžete udržovat různou teplotu v grilu. Víko je z dvojité smaltované oceli s dvěma teploměry, dvě oddělené teplotní zóny. 

 

Technické parametry

- Příkon hořáků: 12,8 + 2,3 kW

- Spotřeba plynu: 931 + 167 g/h

- Rozměr grilovací plochy: 78 x 45 cm

- Výška pracovního prostoru: 90,5 cm

- Grilovací plocha: 3500 cm2

- Grilovací rošt a tál: litina se smaltovanou povrchovou úpravou

- Culinary Modular litinový rošt oboustranný litinový tál

- Technologie Dual Heat, která umožňuje volit teplotu na každé polovině grilu samostatně

- Rozměry sestaveného grilu: 136,5 x 59,8 x 115,6 cm

- Zdroj energie: PB lahev 5 kg nebo 10 kg

- Hmotnost: 60 kg

 

Culinary Modular System

 

Zvyšte možnosti svého grilu a staňte se opravdovými specialisty na grilování.

Jednoduše vyjměte prostřední oválnou část litinového roštu a vyměňte ji za požadované příslušenství z řady Culinary Modular.

Přejete si upéct vynikající italskou pizzu? Stačí použít pizza kámen. Pokud dáváte přednost asijské kuchyni, tak si určitě oblíbíte wok pánev. Milovníci španělských delikates mohou použít širokou pánev na paellu. A pro ty, kteří upřednostňují grilované kuře, je tu pečicí stojan na drůběž. A možná chcete jen vyměnit standartní plechový rošt za kvalitnější litinový, pro přípravu šťavnatého steaku. Culinary Modular System je tu zkrátka provaši radost z grilování.

Je to opravdu snadné, vyzkoušejte!

 

Even Temp - Ještě lepší distribuce tepla

 

Pro nejlepší výsledek grilování je doporučovaná teplota kolem 250°C.

Ještě důležitější však je, aby tato teplota byla rovnoměrná po co možná největší ploše grilovacího roštu. Protože není nic horšího, než nedodělaný steak na jedné a přepálený steak na druhé straně roštu. Grily řad 3 Series a 4 Series dokáží udržet stálou teplotu 250° C na 90% grilovací plochy.

Díky možnosti sledovat teplotu uvnitř a přidávat či ubírat výkon hořáků, v místech kde je to potřeba, jste schopni dosáhnout těch nejlepších výsledků grilování.

 

Instaclean systém

 

Čištění vašeho grilu ještě nikdy nebylo snazší.

Díky patentovanému systému Campingaz InstaClean už nebudete muset trávit dlouhé hodiny s umýváním vašeho grilu. Můžete totiž vyjmout všechny omyvatelné části grilovací vany a snadno je naskládat do vaší myčky.

To vše za dobu kratší než 1minuta. Usnadněte si práci a užijte si tak více radosti s rodinou či přáteli. Šetříme váš čas.

 

Nerezové hořáky

 

Nerezové hořáky trubkového profilu použité u grilů řady 3 Series a 4 Series umožňují:

 

- Účinné rozvádění tepla po celé grilovací ploše díky speciálnímu designu hořáků ve tvaru V

- Snadné přizpůsobení plamene potřebám nepřímého grilování a ohřív&aac

Parametry produktu Campingaz 4 Series DH Classic EXSD

  • Název: Campingaz 4 Series DH Classic EXSD
  • Cena: 16499 Kč
  • Výrobce: Campingaz
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce