Campingaz 4 SERIES RBS LXS

18999 Kč

Campingaz 4 SERIES RBS LXS od oblíbeného výrobce Campingaz - tento produkt dodáváme s výjimečnou slevou za 18999 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2000015658
Do obchodu

Popis

Campingaz

Gril Campingaz 4 Series RBS LXS

 

Kontaktní plynový gril Campingaz 4 Series RBS LXS se třemi trubkovými hořáky z nerezu. Grilovací plocha je rozdělená na litinový tál a rošt Culinary Modular pro snadnou přípravu pizzy, marinované drůbeže, paelly či asijských pokrmů na pánvi wok. InstaClean TM systém umožňuje vyjmutí jednotlivých dílů grilovací vany a jejich umývání v myčce. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Gril dále obsahuje přední plechový kryt s přihrádkou na koření či grilovací přísady a podporu plynové lahve. Gril je vybaven elektronickým zapalováním a disponuje vyklápěcím roštem pro pozvolné grilování a ohřívání. Výhodou grilu Campingaz 4 Series RBS LXS je postranní hořák pro přípravu omáček nezávisle na grilovací ploše.

Rozdíl mezi variantou LD a LX je v zapalování. LD má PIEZO zapalování a LX komfortnější elektronické zapalování. Další rozdíl je v roštech, kdy Varianta LD má rošt i tál z posmaltovaného plechu a verze LX má litinový Culinary Modular rošt a litinový tál. 

 

Technické parametry

- Příkon hořáků: 12,4 + 2,3 kW

- Spotřeba plynu: 902 + 167 g/h

- Grilovací plocha: 3500 cm2

- Výška pracovní plochy: 95 cm

- Grilovací rošt a tál: litina se smaltovanou povrchovou úpravou

- Rozměry sestaveného grilu: 171 x 62 x 118 cm

- Zdroj energie: PB lahev 5 kg nebo 10 kg

- Hmotnost: 75 kg

 

Culinary Modular System

 

Zvyšte možnosti svého grilu a staňte se opravdovými specialisty na grilování.

Jednoduše vyjměte prostřední oválnou část litinového roštu a vyměňte ji za požadované příslušenství z řady Culinary Modular.

Přejete si upéct vynikající italskou pizzu? Stačí použít pizza kámen. Pokud dáváte přednost asijské kuchyni, tak si určitě oblíbíte wok pánev. Milovníci španělských delikates mohou použít širokou pánev na paellu. A pro ty, kteří upřednostňují grilované kuře, je tu pečicí stojan na drůběž. A možná chcete jen vyměnit standartní plechový rošt za kvalitnější litinový, pro přípravu šťavnatého steaku. Culinary Modular System je tu zkrátka provaši radost z grilování.

Je to opravdu snadné, vyzkoušejte!

 

Even Temp - Ještě lepší distribuce tepla

 

Pro nejlepší výsledek grilování je doporučovaná teplota kolem 250°C.

Ještě důležitější však je, aby tato teplota byla rovnoměrná po co možná největší ploše grilovacího roštu. Protože není nic horšího, než nedodělaný steak na jedné a přepálený steak na druhé straně roštu. Grily řad 3 Series a 4 Series dokáží udržet stálou teplotu 250° C na 90% grilovací plochy.

Díky možnosti sledovat teplotu uvnitř a přidávat či ubírat výkon hořáků, v místech kde je to potřeba, jste schopni dosáhnout těch nejlepších výsledků grilování.

 

Instaclean systém

 

Čištění vašeho grilu ještě nikdy nebylo snazší.

Díky patentovanému systému Campingaz InstaClean už nebudete muset trávit dlouhé hodiny s umýváním vašeho grilu. Můžete totiž vyjmout všechny omyvatelné části grilovací vany a snadno je naskládat do vaší myčky.

To vše za dobu kratší než 1minuta. Usnadněte si práci a užijte si tak více radosti s rodinou či přáteli. Šetříme váš čas.

 

Nerezové hořáky

 

Nerezové hořáky trubkového profilu použité u grilů řady 3 Series a 4 Series umožňují:

 

- Účinné rozvádění tepla po celé grilovací ploše díky speciálnímu designu hořáků ve tvaru V

- Snadné přizpůsobení plamene potřebám nepřímého grilov&

Parametry produktu Campingaz 4 SERIES RBS LXS

  • Název: Campingaz 4 SERIES RBS LXS
  • Cena: 18999 Kč
  • Výrobce: Campingaz
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce