Campingaz Icetime 13L Campingaz

Campingaz Icetime 13L

559 Kč

Campingaz Icetime 13L od oblíbeného výrobce Campingaz - tento hit snadno najdete ve slevové akci za 559 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 39401
Do obchodu

Popis

Campingaz

Chladící box Campingaz Icetime 13L

 

Chladicí box Campingaz Icetime 13L s pasivním chlazením a objemem 12,5 litru. Ideální pro celodenní piknik nebo výlet na pláž. Izolace z boxu je z vysoce kvalitní PU pěny. Použitím chladících vložek dosáhnete chladícího účinku 17 hodin. Chladící box Campingaz Icetime 13L pojme 10 x 0,5 l lahve.

K chladícímu boxu doporučujeme zakoupit chladící vložky Freez Pack (1x M10 + 1x M20 pro maximální chladící účinek).

 

Silná a prémiová PU izolace

Testy ukazují, že tepelné ztráty jsou z 30% přes horní část a z 30% přes základnu boxu. Nové modely chladících boxů Powerbox Plus mají zesílenou izolaci ve víku a v základně boxu. Po stranách boxu je izolace naopak snížena a díky tomu jsou vnější rozměry menší, aniž by měly vliv na vnitřní kapacitu či výkon boxu. Izolačním materiálem je polyurethan, coby nejkvalitnější dostupná izolace na trhu, poskytující o 30% lepší izolaci.

 

Uzamčené a zabezpečené

Chladící box a jeho víko s výstupkem, které dokonale zapadá do boxu zaručuje bezpečnou těsnost. Click and Lock systém vydává při zavření víka specifické cvaknutí, díky kterému poznáte, že je chladící box pevně uzavřen/utěsněn.

 

Víka uchycená na pantech

Víka uchycená na pantech skvěle zapadnou do chladícího boxu stejně jako boční držadla do tvarovaných bočních otvorů, což činí chladící box kompaktním. Široký otvor chladícího boxu umožňuje snadné a rychlé plnění. Ideální tvar chladícího boxu znemožňuje jeho převrácení ať je plný či prázdný.

 

Vlastnosti produktu:

- Celkový objem: 12,5 litru

- Chladící účinek: 17 hodin s chladicími vložkami Freez Pack (nejsou součástí výrobku)

- Izolace: PU pěna

- Vnější rozměry: 30 x 38,5 x 20 cm

- Vnitřní rozměry: 26 x 31 x 15,6 cm

- Váha: 1,9 kg

 

Parametry produktu Campingaz Icetime 13L

  • Název: Campingaz Icetime 13L
  • Cena: 559 Kč
  • Výrobce: Campingaz
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce