Coleman Coastline 8 Deluxe Coleman

Coleman Coastline 8 Deluxe

11999 Kč

Coleman Coastline 8 Deluxe od značky Coleman - tento produkt máte na dosah ruky při právě probíhající akci za 11999 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ColC8D
Do obchodu

Popis

Coleman

Rodinný stan Coleman Coastline 8 Deluxe

 

Opravdu nadstandardně dimenzovaný tunelový stan, který Vám poskytne pohodlí domova. Každého, kdo nezná hlavní výhody tunelových stanů, překvapí snadnost stavby a prostornost stanu. Velkou variabilitu vnitřního prostoru přinášejí 4 dvoumístné vpínací ložnice. Ložnice lze na každé straně propojit, čímž můžete vytvořit až 2 větší čtyřmístné ložnice. Alternativně lze použít stan i bez ložnic - například jako párty stan. V celé ploše stanu je všitá podlážka, máte tak možnost snadno udržet uvnitř stanu dokonalou čistotu za každého počasí. V hale se mohou sejít všichni obyvatelé u dlouhého stolu, ať už k jídlu, večerní zábavě nebo přečkání špatného počasí. Strach z ohnutého hřbetu nemusí mít ani dlouháni - výška haly je 200 cm. Stan má tři vchody. Zdvižením předních dveří vznikne praktický stínící přístřešek. Poprvé použita praktická novinka - samorolovací kryty oken. Stavba stanu je snadná a zabere jen pár minut - tropiko stanu se rozloží na zem jako prostěradlo, 5 prutů se vsune do tunýlků, ukotví se jedna strana stanu a následně stan natáhnete jako harmoniku. Ukotvíte zbytek a je hotovo.

Na všechny výrobky Coleman poskytujeme prodlouženou záruční dobu 3 roky!

 

Technologie WeatherTecTM - poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách

Vodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolávat tlaku vody aniž by promokla. Jestliže má stan uvedený vodní sloupec 3000mm, pak to znamená, že pokud bychom umístili na tkaninu stanu válec s vodou do výše 3m, tak tkanina vydrží tlak vody právě do této výše, něž začne prosakovat. Například Ministerstvo obrany Velké Británie považuje látku s vodním sloupcem 800mm za nepromokavou. Mimo deště existuje mnoho dalších vlivů, ovlivňujících vlastnosti stanů. Značka Coleman® využívá nejnovější technologie a přísné testování svých výrobků, abychom zajistili vaši ochranu v jakémkoliv počasí.

 

UV GuardTM Sun Protection 

Coleman® UVGuardTM ochranná vrstva zabraňuje degradaci tkaniny vlivem škodlivého UV záření a zároveň před těmito paprsky chrání osoby pod přístřeškem. Tento ochranný vliv byl potvrzen několika nezávislými laboratorními testy. Díky UV GuardTM jste chránění až do výše UV 50 a prodloužena je i životnost látky přístřešku. 

 

Fire Retardant - bezpečnost na prvním místě 

Všechny přístřešky Coleman® mají samozhášivou úpravu. Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene, čímž dává možnost úniku v případě ohrožení života.

 

Přednosti produktu

- Snadná stavba

- Integrovaná podlážka

- Samorolovací kryty oken

- Prostorná a vysoká hala

- Nehořlavá úprava

- Podlepené všechny švy

- Vysoká kvalita zpracování

- Vysoká odolnost ve větru

- UV Guard ochrana

- Možnost oddělení/propojení ložnic

- Podpěry předních dveří

 

Technické parametry

- Hmotnost: 21,1 kg

- Konstrukce: Dvouplášťový tunelový stan s vnější konstrukcí, laminátové nosné pruty o průměru 12 mm

- Materiál vnějšího stanu: Polyester Tafetta 68D, PU zátěr, 3000 mm, podlepené švy

- Materiál vnitřního stanu: prodyšný polyester + jemná síťovina

- Plocha ložnic: 2 x 5,9 m2

- Plocha předsíňě: 7 m2

- Počet ložnic: 2 (4)

- Počet osob: 8

- Počet vchodů: 3

- Podlážka: pevně všitá, pevný 100% nepromokavý polyethylen

- Příslušenství: transportní obal

- Rozměry rozl. stanu (Š x D x V): 290 x 610 x 200 cm

- Velikost balení: 70 x 33 x 33 cm

- Záruka: 3 roky

Parametry produktu Coleman Coastline 8 Deluxe

  • Název: Coleman Coastline 8 Deluxe
  • Cena: 11999 Kč
  • Výrobce: Coleman
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce