Coleman FastPitch Event Shelter L Coleman

Coleman FastPitch Event Shelter L

7199 Kč

Coleman FastPitch Event Shelter L od producenta Coleman - tento produkt prodáváme za hustou cenu 7199 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2000032027
Do obchodu

Popis

Coleman

Párty stan / přístřešek Coleman FastPitch TM Shelter L

 

FastPitch TM Shelter L je vhodným doplňkem pro kempování, ale i pro zahradní party. Díky lehké váze a snadné instalaci lze přístřešek Coleman FastPitch TM Shelter L postavit během krátké chvíle a dopřát si tak odpočinku. 

Materiál s úpravou UV Guard® poskytuje ochranu proti UV záření a degradaci tkaniny. K přístřeškům je možné dokoupit podlážku zvyšující za špatného počasí či na prašném podkladu komfort kempování. Ideálním doplňkem ochraňujícím před větrem, deštěm, či sluncem jsou zástěny buď klasické nebo se zipovým vchodem a dvěma zatemnitelnými okénky. Zástěny snadno nacvakáte k tyčím pomocí klipsen. Novinkou je konektor, kterým můžete spojit dva přístřešky k sobě, čímž získáte velký krytý prostor.

Ideálním doplňkem ochraňujícím před větrem, deštěm, či sluncem jsou zástěny buď klasické nebo se zipovým vchodem a dvěma zatemnitelnými okénky. Zástěny snadno nacvakáte k tyčím pomocí klipsen. Novinkou je konektor, kterým můžete spojit dva přístřešky k sobě, čímž získáte velký krytý prostor.

 

Přednosti produktu

- Jednoduchá a rychlá stavba

- Vysoce stabilní

- UV Guard ochrana

- Voděvzdorný materiál

- Futuristický design

 

Technologie WeatherTecTM

Poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách. Tato technologie zaručuje odolnost tkaniny vůči změnám počasí díky speciálně vyvinutým materiálům. Silná konstrukce vyvinutá pro odolnost vůči větru. K ukotvení vždy použijte kotvící šňůry a přečtěte si přiložené informace.

 

UV GuardTM Sun Protection

Coleman® UVGuardTM ochranná vrstva zabraňuje degradaci tkaniny vlivem škodlivého UV záření a zároveň před těmito paprsky chrání osoby pod přístřeškem. Tento ochranný vliv byl potvrzen několika nezávislými laboratorními testy. Díky UV GuardTM jste chránění až do výše UV 50 a prodloužena je i životnost látky přístřešku.

 

Fire Retardant - bezpečnost na prvním místě

Všechny přístřešky Coleman® mají samozhášivou úpravu. Tato úprava potlačí hořenítkaniny po odstranění zdroje plamene, čímž dává možnost úniku v případě ohrožení života.

 

Technické parametry

- Rozměry: 365 x 365 cm

- Materiál přístřešku: Polyester 150D, PU Alu zátěr 1000 mm, 50+ UVGuard TM úprava, podlepené švy

- Konstrukce: Ocelové tyčky

- Rozměry sbaleného stanu: 92 x 26 x 23 cm

- Výška: 272 cm (střed), 178 cm (kraje)

- Hmotnost: 18,1 kg

- Barva: Bílá / modrá

Parametry produktu Coleman FastPitch Event Shelter L

  • Název: Coleman FastPitch Event Shelter L
  • Cena: 7199 Kč
  • Výrobce: Coleman
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce