Coleman Oak Canyon 4 Coleman

Coleman Oak Canyon 4

9599 Kč

Coleman Oak Canyon 4 od producenta Coleman - tento artikl čeká na vás ve slevové akci za 10799 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2000030287
Do obchodu

Popis

Coleman

Prémiový rodinný stan Coleman Oak Canyon 4

 

Prémiový rodinný stan Coleman Oak Canyon 4 nabízí pohodlné kempování pro 4 osoby a je ideální volbou pro časté návštěvníky kempu, kteří si chtějí dopřát nadstandardní prostor. Disponuje robustní ocelovou konstrukcí, velkým panoramatickým oknem v hale a praktickou stříškou, kryjící vchod do stanu. Patentovaná technologie zatmavených ložnic BlackOut Bedroom® pohltí až 99% denního světla.

Výška stanu 190 cm nabízí prostor k stání po celé užitné ploše stanu. Kvalitní a robustní podlážka z polyethylenu a tropiko s vodním sloupcem 4500 mm vás bezpečně udrží v suchu i při nepřízni počasí. Předsíň je vybavena velkým panoramatickým oknem, které lze v případě potřeby zatemnit. Dva prostorné vchody do předsíně i do ložnice jsou opatřeny moskytiérou. Ložnice je rozdělena na 2 jednotky. Dostatečné množství ventilačních otvorů zaručuje ve stanu neustále čerstvý vzduch. Díky předtvarovaným ocelovým tyčím se stan velmi rychle staví.

Stan vždy napínejte na všechny vypínací šňůry, zvýšíte tak pevnost celého stanu. 

Na všechny výrobky Coleman poskytujeme prodlouženou záruční dobu 3 roky!

 

Technologie BlackOut Bedroom® - tma i přes den 

Originální technologie Coleman BlackOut Bedroom přináší revoluční přístup ke spaní ve stanu. Je ideální pro rodiče, děti nebo kohokoliv, kdo je citlivý na denní světlo. Speciální upráva materiálu stanu blokuje 99% denního svitu, takže můžete jít spát dříve a vstávat později. 

 

Technologie WeatherTecTM - poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách

Vodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolávat tlaku vody aniž by promokla. Jestliže má stan uvedený vodní sloupec 3000mm, pak to znamená, že pokud bychom umístili na tkaninu stanu válec s vodou do výše 3m, tak tkanina vydrží tlak vody právě do této výše, něž začne prosakovat. Například Ministerstvo obrany Velké Británie považuje látku s vodním sloupcem 800mm za nepromokavou. Mimo deště existuje mnoho dalších vlivů, ovlivňujících vlastnosti stanů. Značka Coleman® využívá nejnovější technologie a přísné testování svých výrobků, abychom zajistili vaši ochranu v jakémkoliv počasí.

 

UV GuardTM Sun Protection 

Coleman® UVGuardTM ochranná vrstva zabraňuje degradaci tkaniny vlivem škodlivého UV záření a zároveň před těmito paprsky chrání osoby pod přístřeškem. Tento ochranný vliv byl potvrzen několika nezávislými laboratorními testy. Díky UV GuardTM jste chránění až do výše UV 50 a prodloužena je i životnost látky přístřešku. 

 

Fire Retardant - bezpečnost na prvním místě 

Všechny přístřešky Coleman® mají samozhášivou úpravu. Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene, čímž dává možnost úniku v případě ohrožení života.

 

Přednosti produktu

- Snadná stavba

- Integrovaná podlážka v předsíni 

- PVC okna s možností zakrytí

- Prostorná a vysoká předsiň

- Odkládací kapsy v ložnici

- Nehořlavá úprava

- Podlepení všechny švů

- Vysoká kvalita zpracování

- Velmi pevná konstrukce - vysoká odolnost proti větru

- UV Guard TM Sun Protect - ochrana proti škodlivému UV záření

- BlackOut Bedroom® - zatemnění ložnice, které blokuje až 99% světla

- Fire Retardant - samozhášivá úprava tkaniny pro vaši bezpečnost

 

Technické parametry

- Hmotnost: 18,5 kg

- Konstrukce: tunelový dvouplášťový stan s vnější konstrukcí, ocelové předtvarované nosné pruty

- Materiál vnějšího stanu: Polyester Tafetta 68D, PU zátěr, 4500 mm, podlepené švy

Parametry produktu Coleman Oak Canyon 4

  • Název: Coleman Oak Canyon 4
  • Cena: 9599 Kč
  • Výrobce: Coleman
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce