Coleman Rocky Mountain 5 Plus

12299 Kč

Coleman Rocky Mountain 5 Plus od top značky Coleman - tento produkt prodáváme po zlevnění za 12299 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2000030284
Do obchodu

Popis

Coleman

Stan Coleman Rocky Mountain 5 plus

 

Kempingový stan Coleman Rocky Mountain 5 plus pro 5 osoby s předsíňí a patentovanou technologií zatmavených ložnic BlackOut Bedroom®. Konstrukce je navržena pro pobyt v ložnicích i v hale před ložnicemi. 

Samonosný, dvouplášťový stan Coleman Rocky Mountain 5 plus je turistický stan, který je ideální volbou pro většinu outdoorových nadšenců. Stan je vhodný pro dlouhodobé kempování nebo na dovolenou ve stanu. Osvědčená a prověřená robustní konstrukce zajišťuje stabilitu velkého stanu. Patentovaná technologie zatmavených ložnic BlackOut Bedroom® pohltí až 99% světla. Prostorná vstupní hala vhodná pro posezení s přáteli v nepřízni počasí. Hala je vybavena panoramatickým oknem, pro dostatek světla v hale. Stan Coleman Rocky Mountain 5 plus má povrchovou úpravu UVGuard TM, která zabraňuje degradaci látky vlivem slunečního záření a vysokou odolnost 4500mm, takže nepromokne ani při dlouhodobém a vytrvalém dešti.

Na všechny výrobky Coleman poskytujeme prodlouženou záruční dobu 3 roky!

 

Technologie BlackOut Bedroom® - tma i přes den 

Originální technologie Coleman BlackOut Bedroom přináší revoluční přístup ke spaní ve stanu. Je ideální pro rodiče, děti nebo kohokoliv, kdo je citlivý na denní světlo. Speciální upráva materiálu stanu blokuje 99% denního svitu, takže můžete jít spát dříve a vstávat později. 

 

Technologie WeatherTecTM - poskytuje pohodlí a ochranu při vašich outdoorových aktivitách

Vodní sloupec vyjadřuje schopnost tkaniny odolávat tlaku vody aniž by promokla. Jestliže má stan uvedený vodní sloupec 4500mm, pak to znamená, že pokud bychom umístili na tkaninu stanu válec s vodou do výše 4,5m, tak tkanina vydrží tlak vody právě do této výše, něž začne prosakovat. Například Ministerstvo obrany Velké Británie považuje látku s vodním sloupcem 800mm za nepromokavou. Mimo deště existuje mnoho dalších vlivů, ovlivňujících vlastnosti stanů. Značka Coleman® využívá nejnovější technologie a přísné testování svých výrobků, abychom zajistili vaši ochranu v jakémkoliv počasí.

 

UV GuardTM Sun Protection 

Coleman® UVGuardTM ochranná vrstva zabraňuje degradaci tkaniny vlivem škodlivého UV záření a zároveň před těmito paprsky chrání osoby pod přístřeškem. Tento ochranný vliv byl potvrzen několika nezávislými laboratorními testy. Díky UV GuardTM jste chránění až do výše UV 50 a prodloužena je i životnost látky přístřešku. 

 

Fire Retardant - bezpečnost na prvním místě 

Všechny přístřešky Coleman® mají samozhášivou úpravu. Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene, čímž dává možnost úniku v případě ohrožení života.

 

Přednosti produktu

- Panoramatické okno v hale

- Polyethylen podlážka, bezbariérový přístup

- Prostorný rodinný stan

- Možnost rozdělení ložnic

- Odkládací kapsy v ložnici

- Nehořlavá úprava Fire Retardant

- Podlepení všech švů

- Vysoká kvalita zpracování

- UV Guard TM ochrana

- BlackOut Bedroom® Zatmavení ložnice

 

Technické parametry

- Hmotnost: 16,1 kg

- Konstrukce: laminátové pruty

- Materiál vnějšího stanu: Polyester Tafetta 68D, PU zátěr, 4500 mm, podlepené švy

- Materiál vnitřního stanu: prodyšný polyester + neprůhledná síťovina

- Plocha ložnice: 5,9 m2

- Počet ložnic: 2

- Počet osob: 5

- Počet vchodů: 1

- Podlážka: polyethylen 100% nepromokavý

- Příslušenství: transportní obal

- Plocha ložnice: 280 x 185 x 210 cm

- Velikost balení: 67 x 32 cm

- Záruka: 3 roky

Parametry produktu Coleman Rocky Mountain 5 Plus

  • Název: Coleman Rocky Mountain 5 Plus
  • Cena: 12299 Kč
  • Výrobce: Coleman
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce