Coleman Twist+ 300 Coleman

Coleman Twist+ 300

959 Kč

Coleman Twist+ 300 se známou značkou Coleman - tento produkt prodáváme za výhodnou cenu 959 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2000025920
Do obchodu

Popis

Coleman

Stolní svítilna Coleman Twist+ 300 LED s integrovanou Li-Ion baterií

 

Multifunkční LED stolní svítilna Coleman Twist+ 300 je vyrobená z odolného pogumovaného materiálu. Díky dobíjecí Li-Ion baterii je svítilna maximálně výkonná. Využijete ji v kempu, na chatě i v dílně. Dobíjení svítilny Coleman Twist+ 300 prostřednictvím USB kabelu je rychlé a pohodlné. Funguje i jako nabíječka např. na mobil. Svítilna disponuje technologií BatteryLockTM, která zabráňuje samovybíjení baterie.

 

Technologie BatteryLockTM

Díky technologii BatteryLockTM se už nemusíte obávat, že vaše svítilna nebude funkční ve chvíli, když ji nejvíce potřebujete. Standardní baterie u elektrických svítilen ztrácí energii v průběhu času, i když je svítilna zrovna vypnutá. To je způsobeno tím, že baterie není plně odpojena od elektrických kontaktů se svítilnou. Díky patentované technologii Coleman BatteryLockTM baterii jednoduchým otočením těla svítilny kontakt odpojíte, čímž zamezíte ztrátě energie.

 

Lithium Ion

Svítilna je vybavena výkonnou dobíjecí Li-Ion baterií, mající jednu z nejdelších životností na trhu. Použitím tohoto typu baterie v LED svítilnách je dosaženo většího výkonu a zároveň delší provozní doby oproti standardním alkalickým bateriím. Mezi hlavní výhody Li-Ion baterií patří: kratší čas dobíjení, absence druhého vybíjecího stupně, delší provozní doba, nízká hmotnost, zvýšená kapacita.

 

 

Vlastnosti produktu:

- Zdroj světla: LED Cree diody

- Počet světelných módů: 4 (vysoký / střední / nízký / blikání)

- Světlený tok: 300 / 50 lumenů

- Dosvit: 8 / 2 m

- Provozní doba: 5 / 75 hodin

- Napájení: Li-Ion baterie s dobíjením pomocí USB kabelu (součástí balení)

- Voděodolnost: IPX 4

- Technologie: BatteryLockTM

- Hmotnost: 1050 g s integrovanou Li-Ion baterií

- Výška: 28 cm

- Průměr: 14,7 cm

- Prodloužená záruka 3 roky

 

 

Parametry produktu Coleman Twist+ 300

  • Název: Coleman Twist+ 300
  • Cena: 959 Kč
  • Výrobce: Coleman
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce