Days of wonder Ticket to Ride: Základní hra ADC Blackfire

Days of wonder Ticket to Ride: Základní hra

1199 Kč

Days of wonder Ticket to Ride: Základní hra co bereme od značky ADC Blackfire - toto zboží si můžete nechat dodat s úžasnou cenovkou 1199 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: MB-DOW7201
Do obchodu

Popis

ADC Blackfire

Ticket to Ride

 
Ticket to Ride postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Severní Americe - čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry - neexistuje totiž nic příjemnějšího, než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.
Když k jednoduchým pravidlům popisujícím velmi zábavnou hru přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč Ticket to Ride získal ocenění Hra roku 2004 a proč se celosvětově prodalo již více než půl milionu balení.

- CZ lokalizace: hra obsahuje kompletně přeložená pravidla do češtiny
- Doporučený věk od: 8 let
- Doba hraní: 30 - 60 minut
- Počet hráčů: 2 - 5 hráčů

 Obsah balení

- 1 herní plán
- 240 barevných vagónů
- 141 herních karet
- Herní žetony
- Pravidla

Parametry produktu Days of wonder Ticket to Ride: Základní hra

  • Název: Days of wonder Ticket to Ride: Základní hra
  • Cena: 1199 Kč
  • Výrobce: ADC Blackfire
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce