Disney hračka Derrson dřevěný motorický labirint Mickeyho svět

459 Kč

Disney hračka Derrson dřevěný motorický labirint Mickeyho svět od originálního výrobce Derrson - toto zboží zakoupíte s úžasnou cenovkou 459 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: DR-TY033
Do obchodu

Popis

Derrson

Derrson Disney Dřevěný motorický labyrint Mickeyho svět

Dětský motorický labyrint s motivem oblíbeného myšáka Mickeyho a přátel. Slož části patřící k sobě pomocí cestiček v bludišti.  

Zábavný labyrint přinese skvělou zábavu vašim nejmenším a pomůže při vývoji motorických schopností i logického uvažování dítěte. Labyrint je vyroben z kvalitního dřeva, jeho veselé barevné zpracování potěší a zaujme každé dítě.  Kvalitní zpracování, v dostatečné tloušťce.       

Dřevěné hračky © Disney mají certitikaci FSC, což znamená, že výrobky vznikly v souladu se zásadami přírodě blízkého lesního hospodaření a pocházejí ze šetrně obhospodařovaných lesů. Dřevěné hračky © Disney vynikají jedinečným designem, kvalitou zpracování a díky tomu také dlouhou životností.     Hračka Derrson Disney Dřevěný motorický labyrint Mickeyho svět splňuje všechny normy EU.  

 

- rozměr: 28 x 28 x 3 cm

- materiál: Dřevo

- doporučený věk: od 2 let

Parametry produktu Disney hračka Derrson dřevěný motorický labirint Mickeyho svět

  • Název: Disney hračka Derrson dřevěný motorický labirint Mickeyho svět
  • Cena: 459 Kč
  • Výrobce: Derrson
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce