Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha Bigjigs 130 dílů Bigjigs rail

Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha Bigjigs 130 dílů

2848 Kč

Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha Bigjigs 130 dílů od top výrobce Bigjigs rail - toto zboží si můžete nechat doručit s úžasnou cenovkou 2848 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: DD-BJT017
Do obchodu

Popis

Bigjigs rail

Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha Bigjigs

 

- Obsahuje 130 dílků

- Součástí balení je vše dle obrázku

- Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs Rail je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu

- Hrací set můžete libovolně doplňovat dalšími prvky dřevěných kolejí, cest, vláčků, staveb a dalšího příslušenství

- Rozměry 102 x 20 x 86 cm

- Pro děti 3+

 

O značce Bigjigs

Anglická značka Bigjigs Rail byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs Rail hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Rail jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs Rail je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Parametry produktu Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha Bigjigs 130 dílů

  • Název: Dopravní dvouúrovňová vláčkodráha Bigjigs 130 dílů
  • Cena: 2848 Kč
  • Výrobce: Bigjigs rail
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce