G21 Bubble Lapač hmyzu

449 Kč

G21 Bubble Lapač hmyzu od firmy G21 - tento produkt objednáte v perfektní akci za 449 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6390488
Do obchodu

Popis

G21

Lapač hmyzu G21 Bubble

 

Doplněk kdekoliv, kde je žárovková objímka, který velmi spolehlivě hubí venkovní hmyz, který v létě dokáže být velmi otravný. Jedná se o velmi jednoduše řešené zařízení, které nepotřebuje složité zacházení. Napájení ze sítě 230V. Tento lapač hmyzu nalezne využití zejména v restauracích, továrnách, obchodech s potravinami, nemocnicích, skladech, ale i v domácnosti nebo při posezení na zahradě; zkrátka kdekoliv, kde vás bude obtěžovat létající hmyz.

Elektronický lapač hmyzu využívá světlo s ultrafialovými paprsky na vlnové délce, které je zaručeně efektivní návnadou pro různé druhy létajícího hmyzu. Mouchy, komáři, můry, moli ani další druhy hmyzu, citlivého na světlo, si u vás doma neškrtnou. Hmyz, nalákaný na světlo, je zasažen elektrickým proudem z nabité kovové mřížky a okamžitě usmrcen. Lapač umístíte prakticky kamkoliv, kde je přístup k žárovkové objímce E27. Užijte si svou chvilku klidu bez otravného bzučení a bolestivých bodanců. 

Žádný zápach, chemické látky, spreje, nepořádek ani znečištění ovzduší. Lapač hmyzu G21 Bubble není škodlivý pro vás, ani pro vaše domácí mazlíčky.

 

Technické parametry:

- Napětí na mřížce: 3000 V

- Hmotnost: 0,3 kg

- Rozměry: 9 x 21 x 9 cm

- Dosah: 50 m2

- Životnost trubic: 8000 hodin

- Vlnová délka: 365 nm

- Výkon: 1 x 5 W

- Připojení: závit E-27

- Napájení: 220-230 V

Parametry produktu G21 Bubble Lapač hmyzu

  • Název: G21 Bubble Lapač hmyzu
  • Cena: 449 Kč
  • Výrobce: G21
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce