G21 California BBQ Premium line G21

G21 California BBQ Premium line

9999 Kč

G21 California BBQ Premium line od top značky G21 - tento artikl objednávejte za jedinečnou cenu 8790 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6390305
Do obchodu

Popis

G21

Plynový gril G21 California BBQ Premium + Připojovací sadA G21 ZDARMA

 

Renomovaná firma G21 je výrobcem zahradních potřeb a to včetně zahradních grilů. Plynový gril G21 California BBQ Premium je jasnou volbou pro rodiny, které chtějí grilovat v jakémkoliv počasí a v jakýkoliv denní čas. Díky plynovým hořákům je grilování ještě jednodušší, než kdy bylo a vy se vyhnete dlouhým přípravám s vhodným grilovacím dřevem nebo uhlím. Gril je vybaven 3 hlavními grilovacími hořáky a 1 bočním hořákem.

Společnost G21 vsadila na kvalitní nerezový povrch, pevnost, odolnost a spolehlivost poctivé litiny. Litinový rošt a litinový plát je doplněn systémem Flame Tamer, který prodlužuje životnost tří nerezových hořáků s elektrickým zapalováním a plynovou regulací. Každý z těchto čtyř hořáků je dimenzovaný na maximální výkon 3,15 KW.

Pro plynovou láhev je připraven prostor pod grilovací plochou a díky připojovacímu redukčnímu ventilu je připojení této plynové lahve jednodušší než kdy předtím. Výrobce doporučuje maximální váhu této lahve až do 15 kg. 

 

Hlavní přednost:

- Odkládací poličky

- Systém Flame Tamer, pro dlouhou životnost hořáků

- Vestavěný teploměr

- Kolečka pro snadnou manipulaci

- Hořáky z kvalitní nerezové litiny

- Odklápěcí víko

- Odkapávací miska

 

Technické parametry:

- Hořáky: 4 x 3,15 kW

- Celkový výkon: 12,6 kW

- Materiál: nerez

- Rozměr grilovací plochy: 2 728 cm2

- Objem boční odkládací plochy: 2,8 l

- Piezoelektrické zapalování: Ano

- Grilovací prostor: 62 x 44 cm

- Rozměry grilu: 134 x 116 x 50 cm

 

Pro připojení grilu k 5 kg a 10 kg PB lahvi doporučujeme připojovací sadu G21 (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace.

Parametry produktu G21 California BBQ Premium line

  • Název: G21 California BBQ Premium line
  • Cena: 9999 Kč
  • Výrobce: G21
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce