G21 GTS-30 Lapač hmyzu

2699 Kč

G21 GTS-30 Lapač hmyzu od populární značky G21 - tento artikl nepropásněte ve slevové akci za 2699 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6390484
Do obchodu

Popis

G21

Lapač hmyzu G21 GTS-30

 

Doplněk na zeď vaší terasy nebo pergoly, který velmi spolehlivě hubí venkovní hmyz, který v létě dokáže být velmi otravný. Jedná se o velmi jednoduše řešené zařízení, které nepotřebuje složité zacházení. Napájení ze sítě 230V a možnost instalace na jakoukoliv zeď z něj dělá absolutně špičkového pomocníka. Nalezne využití zejména v restauracích, továrnách, obchodech s potravinami, nemocnicích, skladech, ale i v domácnosti nebo při posezení na zahradě; zkrátka kdekoliv, kde vás bude obtěžovat létající hmyz.

Elektrický lapač má skvěle zpracovanou patentovanou konstrukci, která se pyšní vysokou účinností, bezpečností, efektivním používáním a nízkou spotřebu přístroje. Elektrické lapače hmyzu od výrobce G21 využívají k nalákání létajícího hmyzu UV-A záření s různým dosahem. Ten je následně elektrickým proudem na vnitřních sítích paralyzován a padá do velkého zásobníku, kde zahyne. Zásobník lapače je vyjímatelný a snadno se čistí.

Lapač hmyzu je vyroben ze speciálně zpracovaného materiálu z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Jeho moderní a unikátní design přitahuje hmyz ze všech stran. Lapač je tak účinnější než jiné přístroje, které fungují pouze jedním směrem, dle jejich natočení.

Přístroj je šetrný k životnímu prostředí, nepoužívá žádné chemikálie, výpary ani zápachy.

 

Technické parametry:

- Napětí na mřížce: 3000 V

- Hmotnost: 3,5 kg

- Rozměry: 47,5 x 30 x 9 cm

- Maximální dosah ve dne: 60 m2

- Maximální dosah v noci: 150 m2

- Napájení: 220-230 V

Parametry produktu G21 GTS-30 Lapač hmyzu

  • Název: G21 GTS-30 Lapač hmyzu
  • Cena: 2699 Kč
  • Výrobce: G21
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce