G21 Mexico BBQ Premium line

15690 Kč

G21 Mexico BBQ Premium line od oblíbené společnosti G21 - tento artikl doporučujeme v jedinečné akci za 15690 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6390306
Do obchodu

Popis

G21

Plynový gril G21 Mexico BBQ Premium + Připojovací sada ZDARMA

 

Renomovaná firma G21 je výrobcem zahradních potřeb a to včetně zahradních grilů. Plynový gril G21 Mexico BBQ Premium je jasnou volbou pro rodiny, které chtějí grilovat v jakémkoliv počasí a v jakýkoliv denní čas. Díky plynovým hořákům je grilování ještě jednodušší, než kdy bylo a vy se vyhnete dlouhým přípravám s vhodným grilovacím dřevem nebo uhlím. Gril je vybaven 6 hlavními grilovacími hořáky a 1 bočním hořákem.

Společnost G21 vsadila na kvalitní nerezový povrch, pevnost, odolnost a spolehlivost poctivé litiny. Litinový rošt a litinový plát je doplněn systémem Flame Tamer, který prodlužuje životnost tří nerezových hořáků s elektrickým zapalováním a plynovou regulací. Každý z těchto sedmi hořáků je dimenzovaný na maximální možný víkend. Plynový gril Mexico navíc disponuje nerezovou grilovací jehlou s motorem, na které můžete pozvolna grilovat například kuřata, nebo vepřové maso. 

Pro plynovou láhev je připraven prostor pod grilovací plochou a díky připojovacímu redukčnímu ventilu je připojení této plynové lahve jednodušší než kdy předtím. Výrobce doporučuje maximální váhu této lahve až do 15 kg. 

 

Hlavní přednost:

- Odkládací poličky

- Systém Flame Tamer, pro dlouhou životnost hořáků

- Vestavěný teploměr

- Kolečka pro snadnou manipulaci

- Nerezová grilovací jehla s motorem

- Hořáky z kvalitní nerezové litiny

- Odklápěcí víko

- Teploměr

- Odkapávací miska

 

Technické parametry:

- Hořáky: 7

- Celkový výkon: 22,05 kW

- Materiál: nerez

- Piezoelektrické zapalování: Ano

- Grilovací prostor: 94,5 x 44 cm

- Rozměry grilu: 165 x 115 x 55 cm

 

Pro připojení grilu k 5 kg a 10 kg PB lahvi doporučujeme připojovací sadu G21 (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace.

Parametry produktu G21 Mexico BBQ Premium line

  • Název: G21 Mexico BBQ Premium line
  • Cena: 15690 Kč
  • Výrobce: G21
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce