G21 Oklahoma BBQ Premium Line

7999 Kč

G21 Oklahoma BBQ Premium Line od oblíbeného výrobce G21 - toto zboží si můžete koupit v sezónní slevě za 7999 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 6390310
Do obchodu

Popis

G21

Plynový gril G21 Oklahoma BBQ Premium + Připojovací sada ZDARMA

 

Renomovaná firma G21 je výrobcem zahradních potřeb a to včetně zahradních grilů. Plynový gril G21 Oklahoma BBQ Premium je jasnou volbou pro rodiny, které chtějí grilovat v jakémkoliv počasí a v jakýkoliv denní čas. Díky plynovým hořákům je grilování ještě jednodušší, než kdy bylo a vy se vyhnete dlouhým přípravám s vhodným grilovacím dřevem nebo uhlím.

Společnost G21 vsadila na kvalitní nerezový povrch, pevnost, odolnost a spolehlivost poctivé litiny. Litinový rošt a litinový plát je doplněn systémem Flame Tamer, který prodlužuje životnost tří nerezových hořáků s elektrickým zapalováním a plynovou regulací. Každý z těchto tří hořáů je dimenzovaný na maximální výkon 3,5 KW.

Pro plynovou láhev je připraven prostor pod grilovací plochou a díky připojovacímu redukčnímu ventilu je připojení této plynové lahve jednodušší než kdy předtím. Výrobce doporučuje maximální váhu této lahve až do 15 kg. 

 

Hlavní přednost:

- Odkládací poličky

- Systém Flame Tamer, pro dlouhou životnost hořáků

- Vestavěný teploměr

- Kolečka pro snadnou manipulaci

- Hořáky z kvalitní nerezové litiny

- Odklápěcí víko

- Odkapávací miska

 

Technické parametry:

- Hořáky: 3 x 3,5 kW

- Celkový výkon: 10,5 kW

- Materiál: nerez

- Rozměr grilovací plochy: 2 640 cm2

- Grilovací prostor: 58 x 43 cm

- Rozměry grilu: 128 x 110 x 57 cm

 

Pro připojení grilu k 5 kg a 10kg PB lahvi doporučujeme připojovací sadu G21 (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace.

Parametry produktu G21 Oklahoma BBQ Premium Line

  • Název: G21 Oklahoma BBQ Premium Line
  • Cena: 7999 Kč
  • Výrobce: G21
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce