G21 Stan TeePee Ranní červánky

1199 Kč

G21 Stan TeePee Ranní červánky od populárního výrobce G21 - toto zboží zakoupíte za skvělou cenu 1199 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: PE-6002658
Do obchodu

Popis

G21

G21 Stan TeePee Ranní červánky

Bunkr v obývacím pokoji, postavený z židlí, dek a peřin je zábava, jenže to uklízení... 

Děti stany a bunkry prostě milují a chtějí místo, kde je dospělí nebudou u jejich her rušit. A proto je tu stan Teepee, který dětem jejich vlastní prostor dopřeje a vy už nebudete muset demontovat rafinované konstrukce provizorních bunkrů a úkrytů. Stan Teepee vypadá opravdu krásně a lze jej umístit kdekoliv, a tak si děti budou moci hrát v soukromí. 

Krásné teepee s motivem hvězd s doplňky přecházejícími do barev, připomínající ranní červánky, je vyrobeno z těch nekvalitnějších materiálů. Celý plášť stanu, podlážka i potah polštářků jsou vyrobeny z prémiové látky ponžé, která je hypoalergenní a dokonale prodyšná. Montážní tyče jsou vyrobeny z přírodního světlého dřeva.

Montáž je velmi jednoduchá a rychlá. Celý plášť stanu je doručován v kuse, stačí jen provléknout 4 montážní tyče příslušnými tunýlky, nahoře tyče svázat, upevnit fixační sadou G21 (je součástí balení) a teepee je hotové! Podlážku položte na podlahu teepee. Vchod do stanu můžete buď zabezpečit pomocí připevněných provázků pro trvalé otevření, nebo jej spustit dolů a dopřát dětem soukromí.

Součástí tohoto prémiového teepee je i podlážka, což není zdaleka běžné, ale navíc dostanete k teepee i vybavení v podobě tří polštářků. Na ty si mohou děti buď sednout, nebo na ně složit hlavu při odpoledním odpočinku. Uvnitř teepee jsou také 2 kapsy na drobnosti.

Na jedné stěně teepee je umístěno zavíratelné okénko, aby děti mohly sledovat také dění venku a z dálky zpozorovat blížící se maminku.

 

Specifikace:

- Materiál stanu: ponžé

- Materiál montážních tyčí: dřevo

- Výška stanu: 160 cm

- Délka montážních tyčí: 185 cm

- Rozměry podlahy: 120 x 120 cm

- Barva: šedá / růžová, bílé hvězdičky

- Hmotnost: 2,7 kg

- Rozměry balení: 16,5 x 95 x 16,5 cm

- Hmotnost balení: 3 kg

Obsah balení:

- Látkový stan s jedním oknem

- 4 x dřevěná montážní tyč

- Podlaha

- 3 x polštářek

- Fixace G21

Parametry produktu G21 Stan TeePee Ranní červánky

  • Název: G21 Stan TeePee Ranní červánky
  • Cena: 1199 Kč
  • Výrobce: G21
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce