GUAa POOL LARGE POOL 5 l Guapex

GUAa POOL LARGE POOL 5 l

349 Kč

GUAa POOL LARGE POOL 5 l od kvalitního výrobce Guapex - tento artikl je v tuhle chvíli za jedinečnou cenu 349 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: Guaam5
Do obchodu

Popis

Guapex

Bezchlórová bazénová chemie GUAa POOL LARGE POOL 5 l
 
GUAa LARGE POOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v domácích (krytých i nekrytých) bazénech o velikosti 20 m3 a větších. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.
 Vlastnosti
Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.
 Dávkování
Upravte pH vody na úroveň 6,8-7,4. Dávku 150 ml/10 m3 aplikujte přímo do vody (případně přes filtrační zařízení) každých 12 dní. Při extrémním zatížení nebo vysokých teplotách vody každých 7-10 dní. Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci a nechte dobře promíchat do celého objemu bazénu. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob v bazénu. Koupat se je možno po řádném promíchání bazénové vody. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku OXI dle návodu a pravidelně kontrolovat pH. Čas potřebný pro biocidní účinek: 120 min.
 Benefity
Přípravek dezinfikuje a likviduje řasy, viry, bakterie, plísně
Ošetřená voda nedráždí oči, nevysušuje pokožku, nebělí a nepoškozuje technologii bazénu

Parametry produktu GUAa POOL LARGE POOL 5 l

  • Název: GUAa POOL LARGE POOL 5 l
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Guapex
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce