GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l Guapex

GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l

315 Kč

GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l od populárního výrobce Guapex - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 315 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: Guaamwhant1
Do obchodu

Popis

Guapex

Odpěňovač pro vířivé vany GUAa POOL WHIRLPOOL ANTIFOAM 1l
 
GUAa WHIRLPOOL ANTIFOAM je vysoce účinný tekutý odpěňovač, určený do vířivých van, který efektivně a dlouhodobě potlačuje tvorbu pěny.
  Vlastnosti
WHIRLPOOL ANTIFOAM je bezpečný, rychlý a bez vedlejších účinků. Přípravek vytváří tekutou bílou emulzi. Před použitím důkladně protřepte. Účinně odstraňuje vzniklou pěnu, nepoškozuje žádné materiály, působí v širokém spektru pH.
  Dávkování
Doporučené množství přípravku odměřené v odměrce nalijeme do kbelíku s vodou z vířivé vany a promícháme. Takto připravený roztok aplikujeme přímo na hladinu vody ve vířivé vaně s vytvořenou pěnou. Po několika minutách se pěna ztratí. Doporučená dávka je 10ml/m3 vody. Pokud problém přetrvává, opakujeme do zmizení pěny. Pozor! Při silném předávkování je možná tvorba zákalu. Ten můžeme postupně odfiltrovat, případně vodu naředit. Pokud je tvorba pěny ve vířivé vaně častá, je nutné vodu kompletně obměnit.
  Benefity
- Nedráždí oči, kůži, sliznice, nevysušuje pokožku
- Nepoškozuje technologii vířivé vany

Parametry produktu GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l

  • Název: GUAa-WHIRLPOOL Antifoam 1l
  • Cena: 315 Kč
  • Výrobce: Guapex
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce