GUAPEX pH minus 2

GUAPEX pH minus 2,8 kg

255 Kč

GUAPEX pH minus 2,8 kg s jakostní značkou Guapex - tento produkt posíláme s VIP slevou pro každého za 255 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: GuaaPH1min
Do obchodu

Popis

Guapex

Úprava pH bazénové vody GUAa POOL pH minus 2,8 kg
 Ideální hodnota pH při používání bezchlórové a chlórové dezinfekce vody je 6,8-7,4. Pokud pH opustí tuto vymezenou oblast, dochází ke snížení účinnosti a zvýšení spotřeby dezinfekčních přípravků.
Při nízkém pH korodují kovové části bazénu a vířivých van a rychleji blednou barvy plastů a fólií v bazénu a vířivé vaně. Při vysokém pH dochází k zakalení vody a tvorbě řas. Může také dojít k podráždění očních spojivek a kůže.
Vlastnosti
Přípravek pH minus je ve formě nažloutlých perliček, dobře rozpustných ve vodě. Vodný roztok přípravku pH minus reaguje kysele, a proto se s ním snadno snižuje pH vody.
 Dávkování
10 g přípravku pH minus na 1 m3 vody sníží hodnotu pH bazénové vody a vody ve vířivé vaně o 0,1. Odměřenou dávku přípravku dávkujte do nádoby s vodou, rozmíchejte a přidejte do bazénové vody a vody ve vířivé vaně. Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci.
 Benefity
Ošetřená voda nedráždí oči, kůži ani sliznici, nevysušuje pokožku, nepoškozuje ani nebělí materiál.

Parametry produktu GUAPEX pH minus 2,8 kg

  • Název: GUAPEX pH minus 2,8 kg
  • Cena: 255 Kč
  • Výrobce: Guapex
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce