Hill's Science Plan Feline Adult Optimal Care Chicken 15 kg

1485 Kč

Hill's Science Plan Feline Adult Optimal Care Chicken 15 kg od Hill´s Pet Nutrition, Inc. - tento produkt obchodujeme v časové omezené slevě za 1485 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
SKU: HI-ZB007292
Do obchodu

Popis

Hill´s Pet Nutrition, Inc.

Suché krmivo pro kočky Hill's Science Plan Feline Adult Chicken 15 kg 

Hill's Science Plan Feline  Adult Chicken je kompletní krmivo pro dospělé kočky od 1 roku, s kvalitními bílkovinami a vysokým podílem masa.

Hill's Feline Adult krmivo pro dospělé kočky bylo speciálně vyvinuto pro potřeby dospělých koček ve věku mezi jedním a šesti lety a pokrývá optimální denní dávku energie a živin. Hill's Feline Adult pro dospělé kočky je plné živin, které dodávají Vaší kočce vše, co potřebuje k tomu, aby zůstala zdravá a šťastná. Anioxidanty chrání a představují prevenci proti nemocem.

- Kompletní krmivo pro dospělé kočky

- Jedinečné spojení antioxidantů chrání imunitní systém

- Zdravá kůže a hebký kožíšek

- Vyvážené živiny výborné chuti

- Obsahuje taurin, který podporuje normální funkci srdce a chrání sítnici

- Fosfor v přesných dávkách podporuje funkci ledvin

Kvalitní, lehce stravitelné látky v kočičím krmivu Hill´s se postarají o to, že Vaše kočka bude sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň i Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Hill's Feline Adult Kuře krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je perfektní výživou pro kočky, díky kterému je Váš miláček v perfektní formě po celý život.

Složení

drůbeží moučka, kukuřice, rýže, živočišný tuk, kukuřičný lepek, bílkovinný hydrolyzát, chlorid draselný, rybí tuk, chlorid sodný.

Doplňkové látky

vitamín A [E 672] (22.000 IE/kg), vitamín D3 [E 671] (1.300 IE/kg), železo [E1] (264 mg/kg), jód [E2] (2,6 mg/kg), měď [E4] (33,5 mg/kg), mangan [E5] (11,6 mg/kg), zinek [E6] (224 mg/kg), selen [E8] (0,5 mg/kg).

S přírodními konzervanty a antioxidanty.

Parametry produktu Hill's Science Plan Feline Adult Optimal Care Chicken 15 kg

  • Název: Hill's Science Plan Feline Adult Optimal Care Chicken 15 kg
  • Cena: 1485 Kč
  • Výrobce: Hill´s Pet Nutrition, Inc.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce