Hill's Science Plan Feline Adult Oral Care Chicken 7 kg

1345 Kč

Hill's Science Plan Feline Adult Oral Care Chicken 7 kg od populárního výrobce Hill´s Pet Nutrition, Inc. - tento artikl se na vás těší v neopakovatelné akci za 1345 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
SKU: HI-ZB007307
Do obchodu

Popis

Hill´s Pet Nutrition, Inc.

Suché krmivo pro kočky Hill's Science Plan Feline  Adult Oral Care Chicken 7 kg

Hill's Science Plan Feline  Adult Oral Care Chicken je kompletní  krmivo pro dospělé kočky, patentovaná technologie napomáhající čištění zubů, působí proti zubnímu kameni a plaku a zlepšuje zdraví zubů Vaší kočky.

Pokud má Vaš kočka zapáchající dech a trpí na tvorbu plaku, je Hill's Science Plan Adult Oral Care kuře pro dospělé kočky nejlepší volba. Díky Hill's jedinečným, speciálně vyvinutým granulím, čistí Oral Care zuby Vaší kočky a odstraňuje plak při každém krmení. Kromě toho osvěžuje Hill's Feline Oral Care Adult dech Vaší kočky a zároveň představuje plnohodnotnou a vyváženou potravu.

- Patentované složení Hill's Science Plan Adult Oral Care kuře obsahuje přirozený balast a granule větší velikosti, které mají na zuby Vaší kočky stejný účinek jako zubní kartáček

- Díky patentované dentální technologii Hill's je zubní plocha lépe vyčištěná, protože kočka musí kousat Hill's Oral Care krmivo déle než běžné krmivo pro kočky

- Klinické testy prokázaly, že Hill's Feline Oral Care působí proti zubnímu kameni a plaku, které mohou způsobovat zapáchající dech, a zároveň zlepšuje zdraví zubů Vaší kočky

- Obsahuje taurin, který podporuje normální funkci srdce a chrání sítnici

- Speciální Hill's receptura bohatá na antioxidanty podporující imunitní systém

Díky kvalitním, lehce stravitelným látkám v kočičím krmivu Hill´s bude Vaše kočka sytá dříve a mnohem hodnotněji s menším množstvím krmiva, než-li kočka, která je krmena běžným krmivem. Kočičí krmivo Hill´s tedy prospívá nejen Vaší kočce, ale šetří zároveň Vaši peněženku, jelikož utratíte stejně za kvalitnější krmivo, které déle vydrží.

Díky vysoké stravitelnosti dochází k redukci trusu, tím pádem není třeba tak často měnit kočkolit.

Hill's Feline Oral Care Adult krmivo pro kočky - křupavé, s výbornou chutí, je perfektní výživou pro kočky, díky které je Váš miláček v perfektní formě po celý život

Složení:

kuřecí a krůtí moučka, hnědá rýže, kukuřice, kukuřičný lepek, celulóza, živočišné tuky, rostlinný olej, bílkovinný hydrolyzát, minerální látky, rybí olej.

Doplňkové látky:

fyziologické doplňkové látky:

vitamín A (25.458 IE/kg), vitamín D3 (1.340 IE/kg), železo (176 mg/kg), jód (2,6 mg/kg), měď (22,3 mg/kg), mangan (7,7 mg/kg), zinek (150 mg/kg), selen (0,4 mg/kg).

Konzervováno přírodními látkami, s přírodními antioxidanty.

Parametry produktu Hill's Science Plan Feline Adult Oral Care Chicken 7 kg

  • Název: Hill's Science Plan Feline Adult Oral Care Chicken 7 kg
  • Cena: 1345 Kč
  • Výrobce: Hill´s Pet Nutrition, Inc.
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce