Hot Wheels track builder padací most Mattel

Hot Wheels track builder padací most

1109 Kč

Hot Wheels track builder padací most se známou značkou Mattel - tento produkt prodáváme v husté akci za 1109 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: AT-DWW97MAT
Do obchodu

Popis

Mattel

Hot Wheels Track builder Padací most

 

S Track Builder tě ve stavbě nebude absolutně nic limitovat zejména nyní díky kompatibilitě stavebním prvků! TY jsi tu řidič!

Vytvoř si své vlastní neskutečné kaskadérské kousky, experimentuj s rychlostí, překonávej sám sebe a zkrátka  - Hustě to rozbal!

Postav si cestu plnou kaskadérských kousků přes motorizovaný most. Tento most nabízející hromadu kaskadérských kousků z kolekce Track Builder od Hot Wheels je tím nejlepším kouskem v kaskadérském světě Hot Wheels.

Počkej, až se most začne zvedat, a rychle odpal svá auta a dokonči svůj impozantní skok přes nebezpečně širokou propast a ujeď všem pronásledovatelům! Odpal přes motorizovaný most dvě Hot Wheels autíčka současně a sleduj, které z nich pokoří jednu ze tří přichystaných výzev. Poté přesuň cihly a most a pokus se překonat další výzvu.

Díky různým způsobům uspořádání získáš tři herní sety v jednom! Zkombinuj tento herní set s dalšími dráhami a stavebním materiálem a užij si ještě více zábavy!

- Set je báječným dárkem pro děti starší 5 let

- Balení obsahuje více než 70 kusů příslušenství

Parametry produktu Hot Wheels track builder padací most

  • Název: Hot Wheels track builder padací most
  • Cena: 1109 Kč
  • Výrobce: Mattel
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce