Husky Spacák řady Mikro Musset -3°C

1323 Kč

Husky Spacák řady Mikro Musset -3°C s proslulou značkou Husky - tento produkt posíláme s výjimečnou slevou za 1323 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 2H0-4756
Do obchodu

Popis

Husky

Spacák řady Mikro Musset -3°C

 

Velmi lehký spací pytel, který byl vyvinut spíše pro mírnější podmínky, přesto je modelem z řady MIKRO, který zahřeje nejvíce. Na jeho výrobu byly standardně použity velmi kvalitní materiály, které jsou zárukou dostatečného komfortu, odolnosti a tepelně izolačních vlastností při zachování skutečně nízké váhy. Spací pytel Musset -3°C je tak ideální výbavou například pro cykloturistiku. Součástí jsou samozřejmě nezbytnosti jako například systém pravého a levého zipu, podélné zapínání, zateplovací límec, stahování kapuce kolem ramen, kompresní obal či vnější a vnitřní kapsa na drobnosti.

 

Hlavní přednosti:

- malý rozměr a hmotnost

- plněn značkovým vláknem Supreme Loft

- vnější vrstva tvořena Nylonem Taffeta, který působí vodoodpudivě

- kompresní obal

- koncepce pravého a levého zapínání, pro možnost spojení dvou spacáků

- podélné zapínání spacáku

- zateplovací límec

- vnější kapsička na drobnosti

 

VYUŽITÍ: Určen zejména pro cyklisty, kteří ocení malý rozměr a hmotnost spacáku, oceníte ho ale i při letním přespávání v přírodě.

 

MATERIÁLY: Náplň spacáku Musset je tvořena značkovým vláknem Supreme Loft o hmotnosti 150g/m2. Vnějšek spacáku je pak tvořen materiálem Nylonem Taffeta, čímž je zajištěna vodoodpudivost a vnitřek klasicky příjemným Soft Nylonem.

 

Specifikace:

- Náplň: 1 x 150 g/m2 Supreme Loft

- Konstrukce: jednovrstvá

- Vnitřní materiál: Soft Nylon

- Vnější materiál: 70D 190T Nylon Taffeta / 300T Nylon baby ripstop

- Příslušenství: kompresní obal

- Hmotnost: 1100 g

- Doporučená maximální výška osoby: 185 cm

- Rozměr sbalený: 28 x 17 cm

- Teplotní určení: Extreme tested: -3°C; Low comfort: +3°C; High comfort: +8°C

 

CERTIFIKOVANÉ TEPLOTNÍ URČENÍ:

Komfort: spodní hranice komfortu, při které uživatel leží v uvolněné poloze na zádech v celkové tepelné rovnováze a nepociťuje chlad. Vztaženo k postavě běžné ženy za běžných podmínek. Pro skutečně kvalitní spánek doporučujeme vybírat spacák podle hodnoty komfort.

Limit: spodní hranice, při které uživatel leží ve skrčené poloze v celkové tepelné rovnováze a ještě nepociťuje chlad. Vztaženo k postavě běžného muže za běžných podmínek použití. Řídit se touto hodnotou doporučujeme pouze zkušeným otužilým uživatelům.

 

Extrém: spodní extrémní teplota, při které hrozí nebezpečí poškození zdraví v důsledku podchlazení. Vztaženo k postavě běžné ženy za běžných podmínek použití. Důrazně nedoporučujeme se řídit touto hodnotou!

Parametry produktu Husky Spacák řady Mikro Musset -3°C

  • Název: Husky Spacák řady Mikro Musset -3°C
  • Cena: 1323 Kč
  • Výrobce: Husky
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce