KIDKRAFT AUTODRÁHA SE STOLEM FREEWAY FRENZY RACEWAY SET

4673 Kč

KIDKRAFT AUTODRÁHA SE STOLEM FREEWAY FRENZY RACEWAY SET s pečetí kvality Kidkraft - tento artikl se na vás těší za jedinečnou cenu 4673 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: KK-18033
Do obchodu

Popis

Kidkraft

KidKraft Autodráha se stolem Freeway Frenzy Raceway Set

 

O zábavu je s víceúrovňovým dětským závodištěm KidKraft Freeway Frenzy Raceway a stolem postaráno. Autíčka, letadla a hrací stůl inspirují spoustou vzrušující hry. Mají velkou kruhovou rampu, přistávací plošinu pro letadla a věž s rotujícím jeřábem. Zvedněte prostřední víko a objevte tolik potřebné skryté úložiště. Překlopte víko a použijte jako stavební cihlový povrch. Auta mohou závodit kolem, nahoru, dolů a dokonce i do velkého světa. Když auta potřebují zastávku v boxech, mohou zaparkovat v bočním vestavěném úložném prostoru a udržovat povrch volný pro hru. Sada Raceway Freeway Frenzy Raceway Set, inspirovaná ruchem prosperujícího města, má tolik úrovní a způsobů hry, že vaše ratolesti zabaví na dlouhé hodiny.

- Pro děti od 3 let

- Rozměry (D x Š x V): 101.5 x 76.91 x 68.1

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu KIDKRAFT AUTODRÁHA SE STOLEM FREEWAY FRENZY RACEWAY SET

  • Název: KIDKRAFT AUTODRÁHA SE STOLEM FREEWAY FRENZY RACEWAY SET
  • Cena: 4673 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce