KidKraft CHARLIE 10064

1768 Kč

KidKraft CHARLIE 10064 od značky Kidkraft - tento artikl objednávejte v husté akci za 1768 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 10064
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Domeček pro panenky KidKraft Charlie

 

Třípatrový stylový dřevěný domeček pro panenky s 8 pokoji a schodištěm plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Tento nádherný dům v pastelových barvách je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 32 centimetrů vysoký domeček je doplněn o 10 kusů barevného nábytku a příslušenství, které poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 18 cm.

- Luxusní provedení s detailním zpracováním

- 10 kusů nábytku a příslušenství

- Spousta tajných úložných prostor

- 3 patra, 8 pokojů

- Přístupný ze všech stran

- Umožňuje více dětem hrát si společně

- Šikovně řešená robustní konstrukce

- Vyrobený z dřevěných kompozitních materiálů

- Přizpůsobený pro všechny velikosti módních panenek až do výšky 18 cm

- Pro děti od 3 let

- Rozměry (D x Š x V): 12 x 25 x 32 cm

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod touto značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu KidKraft CHARLIE 10064

  • Název: KidKraft CHARLIE 10064
  • Cena: 1768 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce