KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow 17211 Kidkraft

KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow 17211

3560 Kč

KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow 17211 oblíbené značky Kidkraft - tento hit naleznete za perfektní cenu 3560 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 17211
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Autodráha se stolem KidKraft Thunder Hollow 17211

 

Dřevěná autodráha se stolem s motivem Disney Cars 3 rozzáří každý dětský pokoj. Díky více možnostem ke hraní nabízí tato autodráha nekonečně hodin zábavy. Děti si mohou hrát na závodníky na dlouhé dráze se skokem nebo zaparkovat auto do tribuny a sledovat závody ostatních autíček. Robustní dřevo a plastová konstrukce dokáží potěšit i ty nejnáročnější fanoušky.

- Více jak 70 barevných dílků

- Dráha dlouhá více jak 330 cm

- Okruh osmička se skokem

- Šikovně řešená robustní konstrukce

- Vyrobeno z dřevěných kompozitních materiálů

- Pro děti od 3 let

- Rozměry (D x Š x V): 80 x 60 x 51 cm

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow 17211

  • Název: KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow 17211
  • Cena: 3560 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce