KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow Kidkraft

KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow

3563 Kč

KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow od oblíbené společnosti Kidkraft - tento hit můžete získat s úžasnou cenovkou 3563 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 17212
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Autodráha KidKraft Cars 3 Thunder Hollow

 

Dřevěná autodráha v licenci oblíbeného filmu Cars 3 plná zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Balení obsahuje autíčka známá z filmu jako je Dr. Damage a slečna Fritterová a známý závodní okruh do osmičky Thunder Hollow, kde najdete také pořádný skok. Ostatní auta mohou závod sledovat z tribuny.

- 50 detalině propracovaných dřevěných dílků

- Více jak 240 cm dlouhá dráha

- Tribuna pro pozorování závodů a mnoho doplňků

- Odolná dřevěná konstrukce

- Oficiální licence Disney

- Pro děti od 3 let

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow

  • Název: KidKraft Disney Cars 3 Autodráha Thunder Hollow
  • Cena: 3563 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce