KidKraft Disney Cars 3 závodní okruh Florida Kidkraft

KidKraft Disney Cars 3 závodní okruh Florida

5499 Kč

KidKraft Disney Cars 3 závodní okruh Florida populárního výrobce Kidkraft - tento hit můžete získat ve výprodejové akci za 2479 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 17210
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Autodráha se stolem KidKraft Cars 3 Závodní okruh Florida

 

Dřevěná autodráha s motivem Disney Cars 3 rozzáří každý dětský pokoj. Děti budou závodit jako Blesk McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Storm a dalšími přáteli o Zlatý píst na závodním okruhu Florida. Tento kruhový stůl obsahuje více než 50 barevných dílů včetně scenérie, kolejí, krajiny, postav a autíček. Trať má různé části, jako je třeba depo nebo garáž se zvedacími a spouštěcími dveřmi. Robustní dřevo a plastová konstrukce dokáží potěšit i ty nejnáročnější fanoušky.

 

- Více jak 50 barevných dílků

- Dráha dlouhá více jak 360 cm

- Dráha, tribuny, depo, garáže a další doplňky

- Šikovně řešená robustní konstrukce

- Vyrobeno z dřevěných kompozitních materiálů

- Pro děti od 3 let

- Rozměry (D x Š x V): 80 x 80 x 60 cm

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu KidKraft Disney Cars 3 závodní okruh Florida

  • Název: KidKraft Disney Cars 3 závodní okruh Florida
  • Cena: 5499 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce