KidKraft domeček Disney Princezna Belle Kidkraft

KidKraft domeček Disney Princezna Belle

4199 Kč

KidKraft domeček Disney Princezna Belle pocházející od značky Kidkraft - tento hit naleznete za perfektní cenu 4199 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 65912
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Domeček pro panenky KidKraft Kráska a zvíře

 

Třípatrový dřevěný domeček pro panenky se třemi pokoji ve stylu pohádky Kráska a zvíře od Disney plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Zámek vaše děti překvapí neobvykle detailně řešeným interiérem a vybavením. Tento nádherný zámek je nápaditou zábavou, takže se vaše dítě této hře bude věnovat hodiny. Hračka je dostatečně velká na to, aby si s ní mohlo vyhrát více dětí najednou. Ideální pro všechny děti, kteří chtějí, aby jejich panenky bydlely ve velkém stylu. 117 centimetrů vysoký domeček disponující také dvěma balkóny a majestátním schodištěm je doplněn o 13 kusů ručně malovaného nábytku, který poskytuje nekonečné možnosti při dekorování pokojů a ubytování všech panenek do velikosti 30 cm.

- Luxusní provedení s detailním zpracováním

- Disney licence

- 13 kusů ručně malovaného nábytku

- 3 patra, 3 pokoje, 2 balkóny a schodiště

- Šikovně řešená robustní konstrukce

- Vyrobený z dřevěných kompozitních materiálů

- Přizpůsobený pro všechny velikosti panenek až do výšky 30 cm

- Pro děti od 3 let

- Rozměry (D x Š x V): 50 x 78 x 117 cm

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod touto značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Parametry produktu KidKraft domeček Disney Princezna Belle

  • Název: KidKraft domeček Disney Princezna Belle
  • Cena: 4199 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce