Kidkraft dřevěný deluxe set Hasiči

3888 Kč

Kidkraft dřevěný deluxe set Hasiči od top výrobce Kidkraft - tento hit můžete pořídit v jedinečné akci za 3888 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: KK-63214
Do obchodu

Popis

Kidkraft

KidKraft Hasičská stanice Deluxe Fire Rescue Set

 

Tento dřevěný hrací set plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Hasičská stanice Deluxe Fire Rescue Set nabízí plno zábavy na jednom místě. Hrací set umožňuje dětem vžít se do každodenní práce hrdinů zácháranářů. Třípatrový domeček se spoustou příslušenství bude vaše malé hrdiny bavit i dlouhé hodiny. 

- Pro děti od 3 let

- Rozměry (D x Š x V): 79,38 x 46,99 x 62,99 cm

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod touto značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu Kidkraft dřevěný deluxe set Hasiči

  • Název: Kidkraft dřevěný deluxe set Hasiči
  • Cena: 3888 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce