KidKraft Everyday Heroes hasičská a policejní stanice Kidkraft

KidKraft Everyday Heroes hasičská a policejní stanice

4699 Kč

KidKraft Everyday Heroes hasičská a policejní stanice co odebíráme od výrobce Kidkraft - tento artikl pořizujte v jedinečné akci za 4699 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 63239
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Hasičská a policejní stanice KidKraft Everyday Heroes

 

Velký dřevěný hrací set plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Hasičská a policejní stanice Everyday Heroes nabízí plno zábavy na jednom místě. Hrací set umožňuje dětem vžít se do každodenní práce hrdinů zácháranářů. Třípatrový domeček s 12 tématickými pokoji a 35 kusy příslušenství, kde např. naleznete hasičský vůz, policejní motocykl, nebo vrtulník je rozkládací, takže je u něj dost místa pro více dětí.

- Luxusní provedení s detailním zpracováním

- 35 kusů ručně malovaného příslušenství

- 3 patra, 12 pokojů

- Ohebné figurky

- 3 vozidla - vrtulník, policejní motocykl, hasičské auto

- Skládací, šikovně řešená robustní konstrukce

- Vyroben z dřevěných kompozitních materiálů

- Pro děti od 3 let

- Rozměry (D x Š x V): 97 x 38 x 65 cm

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod touto značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu KidKraft Everyday Heroes hasičská a policejní stanice

  • Název: KidKraft Everyday Heroes hasičská a policejní stanice
  • Cena: 4699 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce