Kidkraft Mega Ramp Racing Set Kidkraft

Kidkraft Mega Ramp Racing Set

2887 Kč

Kidkraft Mega Ramp Racing Set co odebíráme od výrobce Kidkraft - tento artikl se na vás těší s výjimečnou slevou za 2887 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 63267
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Autodráha KidKraft Mega Ramp Racing Set

 

Velký dřevěný hrací set plný zábavných a interaktivních prvků od nizozemského výrobce KidKraft. Mega Ramp Racing Set nabízí plno zábavy na jednou místě. Dlouhá startovací rampa, garáž, výtah, myčka a čerpací stanice zabaví vaše děti po dlouhou dobu. Startovací rampa vystřelí autíčka do vzduchu a je opatřena startovací podložkou, která umožňuje start více autíček najednou. Set je dostatečně velký i pro hru několika dětí současně.

 

Sada obsahuje

- Velkou vystřelovací rampu se startovací podložkou a startovacími světly

- Třípatrovou spirálovou dráhu

- Pět autíček

- Vrtulník s heliportem

- Pohyblivý výtah pro autíčka

- Automyčku s pohyblivými kartáči

- Čerpací stanici

 

Parametry

- Šikovně řešená robustní konstrukce

- Vyroben z dřevěných kompozitních materiálů

- Pro děti od 3 let

- Rozměry (D x Š x V): 89 x 41 x 57 cm

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard. 

Parametry produktu Kidkraft Mega Ramp Racing Set

  • Název: Kidkraft Mega Ramp Racing Set
  • Cena: 2887 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce