KidKraft pracovní ponk DELUXE WORKBENCH WITH TOOLS Kidkraft

KidKraft pracovní ponk DELUXE WORKBENCH WITH TOOLS

2199 Kč

KidKraft pracovní ponk DELUXE WORKBENCH WITH TOOLS od producenta Kidkraft - tento hit seženete v perfektní akci za 2199 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 63329
Do obchodu

Popis

Kidkraft

Dřevěný pracovní ponk s nářadím KidKraft Deluxe

 

Deluxe pracovní stůl s nástroji je napěchovaný zábavnými detaily a interaktivními kousky, které si malé děti jistě zamilují. Ponk obsahuje funkční svěrák, cirulárku a mnoho dalšího. Součástí je například deska, kterou lze "nařezat", hřebíky a šroubky, kterými lze smontovat jednotlivé součástky a další doplňky. Stůl je dostatečně velký, takže si na něm může hrát více dětí najednou.

- Svěrák, který lze snadno dotáhnout a uvolnit

- Cirkulárka s rotujícím kotoučem

- Nářadí, matice a šrouby

- Dva pohodlné zásobníky na úklid

- Vyrobeno z kompozitních dřevěných materiálů

- Rozměry (D x Š x V): 55 x 37 x 80 cm

 

O společnosti KidKraft

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.

Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Parametry produktu KidKraft pracovní ponk DELUXE WORKBENCH WITH TOOLS

  • Název: KidKraft pracovní ponk DELUXE WORKBENCH WITH TOOLS
  • Cena: 2199 Kč
  • Výrobce: Kidkraft
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce