Landmann Gril Barrel

3399 Kč

Landmann Gril Barrel od společnosti Landmann - toto zboží si můžete nechat doručit v akci za 3399 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 11531
Do obchodu

Popis

Landmann

Zahradní gril Landmann Barrel

 

Staňte se králem barbecue a grilování s grilem Landmann Barrel, který je skvělou volbou pro všechny nadšence do grilování. Tento gril je svými rozměry velmi praktický a lze na něm připravovat ty nejchutnější pokrmy. Tento kompaktní gril na dřevěné uhlí dokáže obsloužit až 10 strávníků najednou. Je vybaven dvěma kolečky a madlem pro snadnou manipulaci. Gril má dvě sklopné police vpředu a z boku grilu. Pokud negrilujete, snadno tyto police sklopíte a gril schováte. 

Grilovací plocha je o velikosti 71 x 35 cm a menším roštem, který zavěšený ve víku. Tento rošt slouží pro přihřívání jídla nebo pro uzení pokrmů. Přívod vzduchu je zajištěn čtyřmi průduchy v těle grilu, díky kterým můžete zcela inidividuálně regulovat přívod vzduchu. Ve víku je pak zabudovaný teploměr a lze tak velmi snadno zjistit, jaká teplota je uvnitř grilu Barell. 

 

- Gril na dřevěné uhlí

- Tělo grilu: lakovaná ocel, ohnivzdorný nástřik

- Popelník: smaltovaná ocel

- Rošt grilu: chrom

- Rozměr grilu: 107 x 68 x 94 cm

- Rozměr roštu: 71 x 35 cm

- Barva: černá

- Hmotnost: cca 17 kg

Parametry produktu Landmann Gril Barrel

  • Název: Landmann Gril Barrel
  • Cena: 3399 Kč
  • Výrobce: Landmann
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce